reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

My też śpiworka do fotelika nie mieliśmy bo jeździł w nim tylko samochodem. Teraz tego fotelika nie mamy więc szukam właśnie wózka 3w1.
 
reklama
ja spiworka do fotelika nie mialam ale moj fotelik (pozyczony od R brata) mial taka przykrywke w komplecie jak sa w gondolach

o cos takiego na jak na tej aukcji (tylko to inny fotelik, daje na wzor)
Wózek BABECAR STYLO AT - stan idealny Trzebnica • Tablica.pl

Malinowa jesli chodzi o ten wozek to zupelnie nie w moim typie. Kojarzy mi sie z tymi wozkami co kiedys byly jak mojej siostry dzieci, dzis 16 letnie byly male. Poza tym wg mnie ta spacerowka jest wysoko i np 2 czy 3 letnie dziecko samo do niego nie wejdzie i chyba bedzie smiesznie wygladalo. U nas by sie nie sprawdzil bo kuba jeszcze w lato majac 3,5 roku jezdzil wozkiem i w tego typu wozku to byloby trudne. Poza tym ten kosz na dole mi sie nie podoba.

ale to tylko moja opinia, wiadomo ze kazdy na cos innego zwraca uwage.

my gondola pojezdzimy ta co mamy po Kubie a kupimy jakas nowa dobra spacerowke bo ona dluzo nam posluzy.
 
Moje dziecko nigdy nie wchodziło samo do spacerówki. Zawsze ja je wkładałam:sorry2: Nigdy nie rozważałam od tej strony.
Ja miałam bardzo podobny wózek do tego co pokazała Malinowa. GOndola była mega wygodna. Fakt że spacerówke zmieniłamna inną- lzejszą i poręczniejszą. Drugi fakt, ze moje dziecko jeżdziło w spacerówce do 1,5 roku. Potem chiało chodzić i tylko na jakies większe wypady zabieralam. Jak miała 2,5 to spacerowke sprzedałam. Jednakże byłam z niego mega zadowolona. I teraz też sie nad takim zastanawiam.
 
Jutrzenka może tak się wydaje,że ta spacerówka taka wysoko,ale ja mam 2sąsiadki z tymi wózkami i dzieci mają prawie 2latka a super wygodna ona jest i gdyby dziecko chciało to na pewno samo by tam weszło.
Kaka super jest ten śpioworek i na ile czasu wystarczy.Ja do spacerówki mam taki ochraniacz,a do wózka głebokiego mam taki zwykły więc powinien wystarczyć.Synka bardzo szybko przesadziliśmy do spacerówki
 
kaka - ten śpiworek to rewelacja, rozważę zakup :-) , dzięki

Fajny do gondoli, fotelika, spacerówki i sanek...wiec sporo możliwości. Kolorków sporo więc można dopasować do wózka. Ja miałam tylko duzy do spacerówki i naprawdę byłam zadowolona. Młodej było bardzo cieplutko nawet w bardzo brzydką pogodę. A czasami chcesz, niechcesz a wyjść musisz.
 
Aha NABRU pytałaś o łóżeczka turystyczne. Moja Nadzia takie miała, zwykłe też miałam, ale mała sobie upodobała to turystyczne. Tylko lekarz mi powiedział, żeby do turystycznego kupić zwykły materac (taki jak do łóżeczek szczebelkowych). Bo w zestawie masz tylko taki cieniutki materacyk, a to podobno na dłuższą metę jest niezdrowe.
 
Witam o poranku!!! U nas pogoda brzydka a wybieramy się na zakupy...hmm parasolka i te sprawy nie zastąpione:-) Szwagierka jedzie do makro do Kielc więc muszę ja wykorzystać i podjedziemy do galerii może jakieś buciki w deichmann... i oczywiście ciacho z McDonald :rofl2: już czuje smak....:-p

I mam takie pytanie... otóż... interesują mnie łóżeczka turystyczne czy możecie jakieś polecić i czy się sprawdzają? Z góry dziękuje:-)

Witam ,sprawdzają się i to na 100% ,na Majki łóżeczku jeszcze Ala się wychowała.

Mieliśmy takiego typu z nakładką dla noworodka ,miało b. twardy materacyk

http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-kojec-2-poziomy-6-wzorow-i2259883738.html
 
Ostatnia edycja:
Ja nie miałam. Przykrywałam młodą kocykiem. Ale też mój fotelik nie był montowany do wózka więc nie jezdziliśmy tak na spacery. Młoda transportowana była tylko do samochodu;-). Jeśli zamierzasz zamontować fotelik na wózku i jeździć zimą to pewniewarto.
Ja wogóle zastanawiam się nad zakupem spiworka do gondoli nawet. Pościel się u nas nie sprawdziła. A niektóre śpiworki rosna z dzieckiem i potem do spacerowki jak znalazł.
O czymś takim myslałam;
ŚPIWOREK przedłużany do wózka 3w1 POLAR 110cm (2278255500) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Widać ze i do fotelika zamontujesz.

Ja tez jestem za kupnem takiego śpiworka. Można go wykorzystać na wiele sposobów. do gondoli do spacerówki, na sanki. Dla mnie rewelacja.
 
reklama
Ja miałam tradycyjne łóżeczko i turystyczne. Tradycyjne drewniane w sumie bardziej mi się podoba. Niestety bardzo mnie drażniło,gdy córka podrosła i wkładała nogi między szczebelki. Rozwiązaniem jest zakup ochraniacza na całe łóżeczko a nie tylko przy głowie. Natomiast turystyczne trochę jak kojec traktowalismy. I tak jak dziewczyny piszą używaliśmy innego materaca bo te w łóżeczku to masakra. Bardzo mi się podobało równiez to że wyjście było na zamek. Chyba wygodniejsze od wyjmowania szczebli z drewnianego. Niestety zamek się po czasie zepsół i trzeba było wszyć nowy;/ Teraz mamy dostać drewniane łóżeczko. Będę go uzywać gdzieś do pół roku, a potem do turystycznego. Bo moje turystycznie niestety nie ma regulacji wysokości ułozenia materaca. A malucha łatwiej wyjąć jak jest wyzej.

Przed chwilą czytałam blog o przywilejach dla cieżarnych. Matko ile ludzie jadu mają. Teksty w stylu dała se zrobić brzuch to niech o siebie teraz sama dba, jak chce siedziec w autobusie niech se samochód kupi to będzie jeżdzić wygodniej albo i to chyba już największe przegiecie; po co się afiszować z brzuchem, toz to obrzydliwe...
 
Do góry