reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
Azorek niewiem jak u ciebie [w polsce] wyglada sprawa sklepow bieliznianych itp,
ale u mnie w miescie jest kilka sklepow w ktorych spokojnie znalazlabys naprawde ladne biustoosze w wiekszych rozmiarach
- wiekszych czyli F, G, H [pod biustem 70, 75, 80]
Takze napewno cos tam znajdziesz, a ceny nie sa 'kosmiczne' bo ja mierzylam wiele biustono0szy wczoraj [wciskalam sie :D] ktore kosztowaly 60-90 zlotych., a byly naprawde ladne :)
Tylko ze moj biust to juz jest 80 i pewnie I, albo J :D [ostatnio kupilam 80G/H, ale mi biust urosl juz, wiec obstawiam I,
J, bo wedlug tabel to nie mowie co wychodzi ://]

A wlasne azorek ty mi dawalas strnke bravissimo z biustonoszami? Gdze tam jest jakas tabela? Bo nie moglam znalesc.


Co do lozeczek turystycznych to ostatnio jak bylam w sklepie to facet bardzo je odradzal, ten co prowadzi sklep, ze jak lozeczko kupowac to drewniane no9rmalne, bo te turystyczne, to sama chinszczyzna i smierdzi i to raczej dla dziecka zdrowe nie jest, a drugie co mowil to ze jak dziecko wstawac zaczyna to jak sie opiera to latwiej lozko takie sie wywraca. Mowil jeszcze cos, ale nie pamietam teraz :D

Azorek co do wozkow dobrych gdy czesto sie korzysta z autobusow to mi gosciu polecil wlasnie
WÓZEK VECTOR FX cena 1199.00 PLN
nad nim sie sama zastanawiam, jest niesamowicie 'zwinny', a zeby na jakis prog wjechac czy do autobusu to MASAKRA dwoma palcami wozek obsluzysz :)

____________________________________________________________________________________
Czy ktos cos slyszal o wozkach typu vector firmy ed-re-ma ??
WÓZEK VECTOR FX cena 1199.00 PLN

vector - espiro
Espiro producent wózków i fotelików dla dzieci - Produkty - Wózki głębokie - VECTOR

lub arte 3x3 alu - abdor
Wózki dziecięce - Adbor - Producent wózków i akcesoriów dziecięcych
 
Jak byłam w sklepie pan polecał mi ten wózek Wózki Bebe Beni głęboko-spacerowe 4Runner - sklep dla dzieci – 2o2.pl Zachwalał jego wielkość, lekkość, prosty system składania i wiele elementów dodatkowych w cenie. Nie wiem jednak jak wygląda sprawa amortyzacji i czy dziecko nie podskakuje w gondoli na każdej dziurze. Uparłam się strasznie na gondolę na paskach, czyli na ROAN Marita. Zastanawiam się jednak nad zakupem bebe-beni gdy przerzucimy się na spacerówkę.
 
A wlasne azorek ty mi dawalas strnke bravissimo z biustonoszami? Gdze tam jest jakas tabela? Bo nie moglam znalesc.
Azorek co do wozkow dobrych gdy czesto sie korzysta z autobusow to mi gosciu polecil wlasnie
WÓZEK VECTOR FX cena 1199.00 PLN
nad nim sie sama zastanawiam, jest niesamowicie 'zwinny', a zeby na jakis prog wjechac czy do autobusu to MASAKRA dwoma palcami wozek obsluzysz :)
szukalam tej tabelki ale cos znalesc nie moge tez. sa filmiki i zdjecia jak zakladac jak dobrac i lipa. poszperam wieczorem w necie to sie dokopie bo wiem ze byla kiedys u nich ta tabela:tak:
ten wozek co pokazujesz to zeby sie w busie na te polke zmiescil to musiala bym odpinac np spacerowke co juz jest do doopy bo dwie rece potrzebne. parasolke skladam nogami wiec rece mam wolne jest mala i nie musze klasna na polke jak jest juz kilka wozkow zlozonych i moge przy siedzeniu postawic:) dwa dal mnie teraz szczegolnie jak wozek wazy wiecej niz 10kg to jest ciezki. targam zakupy amelka -sama idzie ale trzeba reke jej dac-do tego dojdzie bobo male to ja niewiem wozka juz nie wniose raczej ;]
 
jeśli chodzi o łóżeczka turystyczne to dla mnie jak sam nazwa wskazuje śą turystyczne a nie do codziennego użytku po za tym moja wiki spała w łóżeczku do 2,5 roku i ważyła więcej niż łóżeczko turystyczne i bez problemy przy jej eksperymentach wychodzeniowych skakaniu i innych takich łóżeczko turystyczne by nie wytrzymało i się na nią albo przewróciło albo ona z nim by się wywaliła!!!!!!!wiec ja mówię stanowcze NIE dla używania codziennego tego typu łóżeczek.... po za ty według specjalistów te łóżeczka nie są zdrowe dla kręgosłupa dzidziusia nawet te najdroższe!!!!!!

a jeśli chodzi o wózki to ja mam totalny mętlik w głowie zupełnie nie wiem już jaki bym chciała:-(
 
ja też mam już mętlik w głowie od oglądania wózków, im więcej oglądam tym coraz bardziej głupieję, co prawda napaliłam się na ten wózek ale jak dla mnie ma dwie wady: za komplet 3w1 to wysoka cena, no i dość ciężki
Maxi Cosi Mura 4
 
ja wiem że u mnie cena nie może przekroczyć 1400 zł że chce żeby był lekki musi być 3 funkcyjny mieć spora gondole i fajną spacerówkę i już sama nie wiem który jest najlepszy
 
reklama
Nie wiem jak to jest na prawdę, ale z tego co czytałam na forach i ogólnie w necie to nie ma idealnego wózka 2w1. Każda kobieta ma inne oczekiwania do wózka głębokiego i do spacerówki. Piszą, że najwygodniejsza gondola to taka wysoko zawieszona, a spacerówka im niższa tym wygodniejsza, podobno nie da się tego idealnie połączyć. Tak samo z amortyzacją - jeśli jest na paskach nie da się zrobić skrętnych kółek itp.
Nie wiem jak to jest w praktyce, bo z wózkami miałam do czynienia jedynie przy okazji spacerów z koleżankami i w sklepie, ale wiem na pewno, że będę potrzebowała oddzielnie gondoli i spacerówki. Głęboki chcę na paskach, a spacerowy ze skrętnymi kołami ;)
 
Do góry