reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
dziewczyny, czy któraś z was posiada krzesełko do kąpieli?
http://allegro.pl/thermobaby-krzeselko-do-kapieli-i3341626301.html
opłaca się to kupować jak mam brodzik? pamiętam, że jak mieszkałam w uk to małą kąpałam w tym w wannie, nie wiem jak to się bedzie sprawdzało w brodziku, bo mam taki płytki:sorry2:...poradźcie coś, bo wanna już u nas odpada, bo młody w trakcie kąpieli mi z niej wychodzi:szok: nie wiem jak to ogarnąć:no:
 
Ostatnia edycja:
A moge dostac linka do kupka niekapka z nuk? Tak z ciekawosci, sorki ze zasmiecam pytaniem, ale korzustam z neta na komurce i ciezko znalesc cokolwiek.

Ja mama puzle mimo ze mloda sie plata po calym domu,
najbardziej mnie denerwuje ze ona je wwszystkie rozkala na czesci pierwsze i gryzie, i rozrzuca po pokoju.
No ale niech sie bawi. Na puzlach polozylam cieniutki kocyk i przy scianie moja poduszke 'ciazowa' (nie mialam rogala tylko dluga prosta' i jakos sie ten kocyk trzyma dosc.
 
panziorka nie chce mi wejść ta strona,ale domyślam się o co chodzi. Ja wanienke miesiąc temu wymiosłam do piwnicy bo więcej było krzyku niż mycia, mały czas się przekręcał i próbował z niej wyjść. Też mam tylko brodzik i wiem o co chodzi:) kupiłam matę, którą kładę na brodzik i tak sie chlapiemy:) innego wyjścia za bardzo nie widziałam i myśle, że jakakolwiek próba wsadzenia Krzysia do "czegoś" zakończyłaby się nerwami.
 
Elutka no u mnie jakaś masakra, a żeby głowe umyć to muszę się prawie na nim położyć, bo już jest na brzuchu:no: problem jest w tym, że jak go kiedyś W. wsadził do brodzika pod prysznic to był większy krzyk niż przy porodzie:eek: młody uwielbia sie kąpać, ale coś mu prysznic nie podpasował...dzisiaj szalał w basenie tak, że 4 razy był pod wodą:szok:nie pytajcie o mój strach..a ten mały szatan wstawał opieral się o basen i puszczał się specjalnie żeby upaść do wody..no ręce opadają:sorry2:
 
Panziorkla a jakas zabawka typowo wodna? Mi siostra chyba z. Fisher price kupa kaczke grajaco i plywajaca. Podobno sie sprawdza nie probowalam jeszczee.
Tylko kilka min trzeba zeby glowe umyc.

Moja tez wariuje w wannie, tysiac pomyslow na minute, ale hyba ciezko sie spodziewac zeby sie dzidzia z kaapieli nie cieszyla.
 
A ja kąpie dzieci razem. Mają kupę zabawy razem. W tym czasie szykuję łózka, kolacje...wszystko przy otwartych drzwiach, co chwila patrzę czy wszystko ok. Nie wlewam też za dużo wody.

Takie krzesełko do kąpieli to w sumie taki gadżet. Może być fajny. Ja zastanawiam się nad matą, żeby się dziecko nie ślizgało jak siedzi w wannie.
 
Dziewczyny polecam zakup takiego młoteczka:LITTLE TIKES - MŁOTECZEK - MUZYCZNE ODKRYCIA (3365953317) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Ja małemu kupiłam go już chyba 2 miesiące temu, ale dopiero niedawno zaczął się nim bardziej interesować. Jedna z nielicznych zabawek z którą się "włóczy" po mieszkaniu i wszędzie nim stuka:) Wydaje śmieszne odgłosy i świeci jak się nim rusza.
Kaka ja używam piankowej maty do kąpieli-takiej jakiej się zwykle używa na podłogę w łazience:)
 
reklama
u nas gadżety do wanny się nie sprawdzają, bo moje dziecko woli wszystko co jest dookoła..płyny, szmpony..nawet naklejka na wannie jest bardziej interesująca niż np.książeczka do kąpieli :) on ma wgl swój świat :tak:, ale cos musze wykombinować, bo juz nie wyrabiam z kąpielą..stwierdziłam, że to krzesełko chyba się u mnie nie sprawdzi, postaram się włożyć matę do brodzika i wsadzę małego, dam mu prysznic do zabawy i może sie jakoś oswoi..
 
Do góry