reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

my nadal kąpiemy się w wanience, chociaż mały już praktycznie się do niej nie mieści. muszę kupić taką matę do brodzika o której pisze Elutka.
prysznica się na szczęście już nie boi - bo my codziennie pod prysznicem dupkę po kupce myjemy :) inaczej nie mogę bo ciąża zaostrzyła mój węch :dry: kiedyś był krzyk a teraz się odwraca i chce słuchawkę łapać ;)
Elutka, mamy taki młoteczek :) mały go dorwał w biedronce i trzeba było mu kupić :p też go strasznie lubi
co do gadzetów kąpielowych to dostaliśmy takie pojemniczki z Fishera do kąpania ale mały jeszcze nie kumaty o co w nich chodzi
Sklep - Esmok.pl - Najlepszy przyjaciel twojego dziecka. Do kąpieli FISHER PRICE, PRZYJACIELE, Z WANNY, B0662, ZABAWKI, DLA DZIECI, PREZENTY
 
reklama
hahaha vinga też go w biedronce kupiłam:):)
U mnie mały od początku lubi kąpiel w brodziku, woda spływająca po buźce nawet mu nie przeszkadza. Czasem udaje mi się go położyć na pleckach na czas mycia głowy, ale to tylko czasem :D
 
My też nadal kąpiele w wanience, ale wstawionej do dużej wanny. Młoda uwielbia się pluskać. A czym myjecie włoski dzieciaczkom, że musicie główkę spłukiwać? Ja kąpie małą w Oilatum i tym też myję jej główkę.
Ostatnio kupiliśmy dmuchaną wanienkę turystyczną, jest nieduża, ale na wyjazdy w sam raz. Widziałąm też takie większe, kwadratowe, żeby wstawić do brodzika - może to sprawdzi się podczas kąpieli
 
klaczek ja jeszcze pare dni temu kąpałam całego małego w emulsji Oilatum, ale odkąd zaczął raczkować i mieć większy kontakt z podłogą przestawiłam się na mydełko Oilatum a główkę zaczęłam myć szamponem Nivea. Wydaje mi się, że emulsja tak nie domyje jak mydło, które się pieni:)
 
oilatum nie dla wszystkich jest dobre :) my jesteśmy tego przykładem. nam zaszkodził, bo mały ma ŁZS. my myjemy w jonsonie ale nie pamiętam już jakim
 
Pewnie, że Oilatum nie dla każdego, ja podałam tylko nasz przykład. Chodziło mi raczej o to, aby podkreślić, że opróćz tego nie używamy nic innego do mycia główki. Tak poleciła nam nasza pediatra. Ale pewnie co mama i dziecko, to inne praktyki i specyfiki. Najważniejsze aby odpowiadało maluchom;-)
 
My również używamy Oilatum. Zarówno płynu jaki i kremu do ciała. Ale chciałabym już przejść na zwykłe kosmetyki i mam nadzieję, że skóra Olafka dobrze zareaguje :tak:
 
reklama
ja zużyłam tylko jedną butelke oilatum od urodzenia małego i bardzo szybko przeszliśmy na płyn do kąpiel i szampon nivea.jakoś to oilatum mnie denerwowało,ciągle wydawało mi sie ze nie myje dziecka dokładnie.używam za to kremu oilatum i to jest dla mnie optymalne połaczenie.a rączki to w ciągu dnia myje małemu zwykłym mydłem którego my używamy.
 
Do góry