reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

no u nas właśnie zaczęliśmy od tego TT na który wy narzekacie, mały szybko załapał o co chodzi, ale niestety ja go nauczyłam pić ze szklanki, kubka, a moja mama ostatnio z 1,5l butelki:baffled: i teraz jest problem, bo gadzina nie chce pić z niczego innego:baffled:muszę kupić jakis niekapek, niech sam pije, bo wyjdzie na to, że nie będzie umiał..
 
reklama
No widzisz u Was akurat pasował. Mój też ogarnia picie ze szklanki i kubka i bardzo mu się to podoba, ale mi już raczej nie ;-)Olaf traktuje to chyba jako zabawę bo gdy odstawiam szklankę zaczyna się krzyk :-D
Wolę kiedy bierze sam butelkę i z niej pije kiedy ma ochotę. No i co najważniejsze nie leje się woda strumieniami po całym mieszkaniu :tak:
 
A miałyście może kubek 360, nie wiem czy Lovi czy Anetu? Moja mała tylko łyżeczką pije, generalnie nie ma jakiegoś odruchu aby niekapek albo butelkę którą dostanie wziąć do buzi. Czy ta się ją jakoś nauczyć czy już za późno i ta łyżeczka cały czas zostanie? Uciążliwe to jest, szczególnie na spacerze:no:
 
klaczek 2004 my mamy taki lovi
2 x KUBEK 360 JUNIOR LOVI 250ML BPA 0%12m PROMOCJA (3346475737) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i jest fajny, ale Olaf jeszcze go nie ogarnął. Łatwiej jest mu pić z niekapka bo tam jest ustnik i wie, że musi z niego pociągnąć. W tym kubku nie ma ustnika i jak mu przykładam kubek do ust to nie wie co z tym zrobić. Ze szklanki jak mu podaje to woda sama leci, a tu też trzeba pociągnąć, a on biedny o tym nie wie :-D
 
vinga89 a jaki macie niekapek Aventa? Ja ostatnio kupiłam taki
PHILIPS AVENT KUBEK NIEKAPEK 200 ml 6m+ 3 KOLORY (3367266978) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
i nie jestem z niego zadowolona bo kiepsko się zakręca, a w dodatku jak Olaf pije to przez odpowietrzacz wylewa mu się woda i trafia go prosto w nos :confused: Albo jakiś kiepski egzemplarz nam się trafił albo Olaf nie potrafi z niego pić.

Ja mam dokładnie ten sam i mamy dokładnie ten sam problem Vinga może Ty masz ten większy AVENT KUBEK NIEKAPEK BUTELKA AVENT 260ml 12m+ (3349765064) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. może ten jest lepszy ten o którym pisze Eliana dla nas się nie nadaje
 
Eliana to nie butelka tylko kubek niekapek:) tak jak masz napisane zresztą w tytule aukcji, na tym zdjęciu trochę to wygląda jak normalny smoczek ale tam jest dziubek:)
Ja innych nie testowałam kubków, ten z Nuk'a kupiłam pierwszy i mały szybko załapał o co chodzi. Nigdzie mu się nie wylewa, leci ile trzeba, ja jestem z niego zadowolona. Nuk ogólnie się u mnie sprawdził-jak moje dziecko do 6msc mniej więcej nie chciało smoczka tak teraz w większości z nim zasypia, właśnie z Nuk'a. Poza tym Nuk ma fajną szatę graficzną:)
Co do puzzli to mam to samo, ciągle lądują w buźce więc muszę kontrolować cały czas. Tak czy inaczej uważam to za dobry zakup:)
 
nie nie Kasia, mam inny, jest od 6 miesiąca ale na allegro go nie widzę nigdzie. wstawię fotkę ;)
o taki mamy tylko mniejszy bo 200ml
Kubek-niekapek Magiczny Dekorowany Avent 260ml - Akpolbaby
ja nie narzekam na niego bo były gorsze, ten jest ok
Elutka, my też mamy smoczki z nuka, z kubusiem i myszą miki. jak głupia latałam po Płocku żeby takie kupić :zawstydzona/y:
 
Elutka12 no to już wszystko jasne. Weszłam na stronę NUKa i ta butelka o której myślałam jest taka sama jak niekapek który macie. Jest tylko minimalna różnica w ustniku. Z jednego kapie, a z drugiego nie :tak: No i powiem ci, że teraz mam problem bo nie wiem, który wybrać :confused:
 
reklama
ja kupilam tt niekapek od 4 miesiaca ale mloda nie chce nawet go widziec - taki maly co jak cycek wyglada :D

kupilam jej raczki z aventu i 'smoczsk/ustnik' i ze zwyklej 'mlecznej' mam niekapka:-) tak wstepnie ja przekabacam, bo jak z aventu dalam niekapek to tez bee bylo. a zwykla prosta butelke lubi z aventu, a i trzymanie lepiej jej wychodzi bez raczek :-) :-)
 
Do góry