reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2024

reklama
Za to ja jem tylko owoce i zupy, które są na warzywnych bulionach. Od mięsa mnie odrzuciło. No i wczoraj zjadłam same ziemniaki.
Mnie w pierwszej ciąży, w pierwszym trymestrze zupełnie odrzuciło od świeżych warzyw 😅 mam nadzieję, że się nie powtórzy, nie było to zbyt zdrowe.
A teraz nadal brak jakichkolwiek objawów, oby tak dalej 😁
 

Załączniki

  • f27572ec-04de-4346-b1e7-07eaf88beec6.jpeg
    f27572ec-04de-4346-b1e7-07eaf88beec6.jpeg
    36,9 KB · Wyświetleń: 42
  • 27b83fa1-b37a-45dc-a1a0-1ca53102daa5.jpeg
    27b83fa1-b37a-45dc-a1a0-1ca53102daa5.jpeg
    40,6 KB · Wyświetleń: 42
ja wczoraj musiałam się zwolnić z pracy bo od 5 rano najpierw biegunka a później wymioty. Myślałam że to zaczęły się viazoqe dolegliwość u ale to była ewidentnie jelitowka... wczoraj myślałam że umrę, nic zjeść nie mogłam bo co zjadłam to zaraz podwójnie wymiotowałam... dzisiaj już jest lepiej chociaż brzuch mnie trochę jeszcze boli, ale wzięłam na dzisiaj urlop bo myślałam że nie przejdzie :(
Chyba coś w powietrzu jest, bo u mnie w rodzinie ostatnio co chwilę ktoś z jelitówką 😕🙁
 
A właśnie tak dziewczyny chciałam coś sprostować, ja i @MartaMarkry już się znamy z grudniowek 2022 😅 i mega się cieszę, że znowu mamy termin na ten sam miesiąc. Marta to jest najlepszy motywator do pakowania walizki. Tylko kurna poprzednio miałam termin na 3 tygodnie po niej, a teraz mam termin kilka dni przed nią 😱 Marta pamiętaj, weź poprawkę, że urodziłam prawie miesiąc przed terminem 😅
 
reklama
Do góry