reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2024

Z tym kolagenem to może być kłopot w tej formie, galaretki czy skóra z mięsa to i bez ciąży przez gardło mi nie przechodzą, teraz mogłoby być gorzej 🙈
Masaż przy balsamowaniu tak, a może na sucho też coś może pomóc? Kojarzycie? Macie jakieś dobre szczotki do używania na sucho właśnie? Wiem, że lullalove ma takie w swojej ofercie, opinie generalnie spoko, ale czy na ciążowy hardcore rozstępowy też da radę? Serio jestem tym przerażona 🫣
Ja się szczotkowalam przed i fajnie cellulit znikł ale jak się dowiedziałam przerwałam, idę w czwartek na pierwszą wizytę i zapytam o to. Generalnie jak lekarz się zgodzi to można.
 
reklama
@hemoglobina troszkę się cofnę zamknięty temat to znaczy że nikt już nie będzie mógł dołączyć I czytac naszego forum oprócz nas? :) jak to działa
Niby pytanie nie do mnie, ale pozwól że odpowiem 😊 Tak, wtedy jest zamknięte grono i nikt spoza grupy nie ma możliwości w ogóle wyszukać wątku 😊
 
@hemoglobina troszkę się cofnę zamknięty temat to znaczy że nikt już nie będzie mógł dołączyć I czytac naszego forum oprócz nas? :) jak to działa
Zamknięty wątek to taki, do którego będą miały dostęp tylko osoby, które zostały do niego dodane, czyli te, które się udzielają i mają zamiar udzielać się dalej. To wątek, w którym będziemy mogły swobodnie pisać o wszystkim, poznać się lepiej, wrzucać zdjęcia dzieci i uczestniczyć w nim nawet przez najbliższe kilka lat. Osoby z przypadku nie będą miały możliwości dołączyć, chyba że obdarzymy je zaufaniem i cała grupa zgodzi się na przyjęcie dodatkowych osób z tego - głównego wątku.
 
Chyba że doda go administrator, administrator wysyła listę osób do zamkniętego watku
Już wysłana lista. Wszystkie, które do wczoraj polubiły mój post o zamkniętym wątku będą mieć dostęp. Potem najwyżej się przyjmie nowe osoby, jeśli uznamy, że to nie jakieś osoby z przypadku i też będą się aktywnie tutaj udzielać.
 
Już wysłana lista. Wszystkie, które do wczoraj polubiły mój post o zamkniętym wątku będą mieć dostęp. Potem najwyżej się przyjmie nowe osoby, jeśli uznamy, że to nie jakieś osoby z przypadku i też będą się aktywnie tutaj udzielać.
mam szukać ten post teraz 🤣 ? pewnie go nie polubilam a zamierzam z wami zostać 😍
 
Co do kosmetyków z to ja używam olejku palmers… jest taki specjalny dla kobiet w ciąży i używam go po kąpieli na mokra skórę.
Dodatkowo ostatnio ktoś polecił mi kosmetyki marki mom&who… na każdą część ciała: serum do biustu, kremik na brzuch, na rozatepy… i używam sobie tego teraz… przyjemny zapach i gęsta konsystencja… ceny dobre można popróbować :)
szczotkowanie na sucho… nie robiłam i chętnie bym się dowiedziała więcej: czy można itd.
A jak jest z bańką chińską na nogi i pośladki? Któraś z was stosowała?
 
Ja używam mus do brzuszka tummy mousse mam nadzieję że będą efekty tzn nie zrobią się nowe rozstępy 😉

Mam też pytanie. Czy jak chodzicie do lekarza prywatnie i na NFZ to macie założone dwie karty ciąży?
 
reklama
Do góry