reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

Mój syn jest z sierpnia 2018, obecnie ma takie ciśnienie na rodzeństwo że chce mnie zamordować. Jakoś w listopadzie w sklepie wybrał sobie zabawkę potem zauważył że są świąteczne skarpetki niemowlęce i oczywiście chciał kupić. Tłumacze mu że to strata pieniędzy, bo nie ma dziecka w brzuchu i jak już będzie to będziemy kupować co trzeba, to poszedł odłożył zabawkę i wziął skarpetki i powiedział że skarpetki będą czekać na Alicję. Tak mnie tym wzruszył, że rozpłakałam się w sklepie.
Wczoraj byliśmy oglądać łóżko do jego pokoju i kompletnie miał to w dupie, za to łóżko dla Alicji ma wybrane.... Myślę że jakbym mu powiedziała to musiałabym już teraz szykować pokój a on by w nim siedział i czekał 😂
O jeju, jaki dojrzały chlopak! Ile w nim będziesz mieć pomocy, takiej szczerej i niewymuszonej! Kochany! 😍
 
reklama
My zaczęłyśmy czytać Jadzie Pętelkę i Franklina i Tupcia Chrupcia bo tam są książeczki o nowym rodzeństwie w domu. 🙂 Moja Lenka już od dawna nas namawiała wiec mamy takie książki bo ja ta tematyka interesowała :) Też właśnie myślę, że lepiej powiedzieć dziecku o ciąży później bo nie wyobrażam sobie przez 8 miesięcy dostawać pytań kiedy ten dzidziuś się pojawi bo bym oszalała 😃 Kiedy Twój synek się urodził ? Moja córka w lipcu
Dokładnie! Słyszałaby przez następne 35 tygodni kiedy dzidziuś będzie z nami 😂
wystarczy ze w ostatnich dwóch tygodniach ciąży te pytania bombardują z każdej strony, nawet od prawie obcych osób 😂 kiedy , ile to już w tej ciąży chodzisz, no kiedy w końcu urodzisz?
 
Dokładnie! Słyszałaby przez następne 35 tygodni kiedy dzidziuś będzie z nami 😂
wystarczy ze w ostatnich dwóch tygodniach ciąży te pytania bombardują z każdej strony, nawet od prawie obcych osób 😂 kiedy , ile to już w tej ciąży chodzisz, no kiedy w końcu urodzisz?
Dlatego warto podać termin 2 tyg późniejszy niż jest w rzeczywistości 😁
 
O jeju, jaki dojrzały chlopak! Ile w nim będziesz mieć pomocy, takiej szczerej i niewymuszonej! Kochany! 😍
To prawda, Robert to bardzo mądry chłopiec. Na jedno chciałabym już mu powiedzieć żeby mógł się cieszyć ale najbardziej to boje się tłumaczyć mu gdyby coś poszło nie tak.
 
Mój syn jest z sierpnia 2018, obecnie ma takie ciśnienie na rodzeństwo że chce mnie zamordować. Jakoś w listopadzie w sklepie wybrał sobie zabawkę potem zauważył że są świąteczne skarpetki niemowlęce i oczywiście chciał kupić. Tłumacze mu że to strata pieniędzy, bo nie ma dziecka w brzuchu i jak już będzie to będziemy kupować co trzeba, to poszedł odłożył zabawkę i wziął skarpetki i powiedział że skarpetki będą czekać na Alicję. Tak mnie tym wzruszył, że rozpłakałam się w sklepie.
Wczoraj byliśmy oglądać łóżko do jego pokoju i kompletnie miał to w dupie, za to łóżko dla Alicji ma wybrane.... Myślę że jakbym mu powiedziała to musiałabym już teraz szykować pokój a on by w nim siedział i czekał 😂
U mnie byłoby to samo 😅 i od razu wszyscy w przedszkolu by wiedzieli 😁 w takim razie nasze dzieci są w tym samym wieku 😁 Miesiąc różnicy 😁
 
reklama
Do góry