reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

reklama
Powiedzcie mi, czy posiadacie już jakieś „gadżety ciążowe” typu segregator ciążowy itp? Lub czy planujecie jakiś zakup w najbliższej przyszłości?
 
Powiedzcie mi, czy posiadacie już jakieś „gadżety ciążowe” typu segregator ciążowy itp? Lub czy planujecie jakiś zakup w najbliższej przyszłości?
ja właśnie dzisiaj mam dostać, zamówiłam j mamy ginekolog bo cena k zawartość są jednymi z fajniejszych na necie
 
Właśnie też myślę o zrobieniu Nifty - jesienią poroniłam przez źle rozwijające się zarodki i myślę, że będę spokojniejsza ale dopiero pod koniec Marca mogę robić. Gdzie robisz?
zamówiłam z tej strony testdna wczoraj właśnie , od razu oddzwoniła do mnie Pani że wyślę mi dziś ankietę do wypełnienia i wtedy ją odsyłam i wysyłam 500 zaliczki i 10 marca przychodzi pielęgniarka pobrać krew i reszte pieniędzy w ten dzień . Pytałam czy na wyniki sie czeka do 10 dni roboczych to Pani powiedziała że tak jest na pisane ale wyniki najczęściej są po 5 dniach :)
 
zamówiłam z tej strony testdna wczoraj właśnie , od razu oddzwoniła do mnie Pani że wyślę mi dziś ankietę do wypełnienia i wtedy ją odsyłam i wysyłam 500 zaliczki i 10 marca przychodzi pielęgniarka pobrać krew i reszte pieniędzy w ten dzień . Pytałam czy na wyniki sie czeka do 10 dni roboczych to Pani powiedziała że tak jest na pisane ale wyniki najczęściej są po 5 dniach :)
Dzięki :-) poczytam na stronie :-)
 
Powiedzcie mi, czy posiadacie już jakieś „gadżety ciążowe” typu segregator ciążowy itp? Lub czy planujecie jakiś zakup w najbliższej przyszłości?
zamówiłam segregator od mamaginekolog 🙈 czeka w paczkomacie 🥰 ale wieczorem mąż odbierze :) aż jestem ciekawa 😁
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was myślała o rozszerzonych badaniach? Np NIFTY?
Ja będę miała robione ze względu na mój wiek.
Normalnie pewnie bym się nie zdecydowała bo urodziłam zdrowe dzieci ale już x late temu. Teraz moja ciąża uznawana jest jako geriatryczna więc jadę na badania.
 
Do góry