reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

reklama
Ooo, daj znać. Mama ginekolog ma ciekawe gadżety na stronie. Zastanawiałam się czy są faktycznie takie wow.
ja narazie mam pozytywne pierwsze wrażenie, sam fakt tego, że ta dokumentacja jest taka posortowana, ale wydaje mi się być mało pojemny, głównie na bieżące badania i te takie, które musimy mieć cały czas.
 
Właśnie też myślę o zrobieniu Nifty - jesienią poroniłam przez źle rozwijające się zarodki i myślę, że będę spokojniejsza ale dopiero pod koniec Marca mogę robić. Gdzie robisz?
Ale takie badanie pokazuje z tego co wiem tylko ewentualne wady genetyczne... Nadal nie ma pewności, że wady rozwojowe nie nastąpią typu źle wykształcone serce itp 😔 niby powinno nas to badanie za tą cenę uspokoić, ale i tak inne obawy zostają.
 
Ale takie badanie pokazuje z tego co wiem tylko ewentualne wady genetyczne... Nadal nie ma pewności, że wady rozwojowe nie nastąpią typu źle wykształcone serce itp 😔 niby powinno nas to badanie za tą cenę uspokoić, ale i tak inne obawy zostają.
Wady serca będą widoczne na usg. Chodzę do ginekologa u którego jak na razie nie zdążyło się że czegoś nie wykrył. Koleżanki synek urodził się z wada serca i on wykrył pokierował gdzie dalej... I w 2 dobie życia miał operacje w Niemczech. Udało się i jest zdrowym 3 latkiem.
Wiadomo, że czeka nas wiele niepewności, ale nie mamy na to wpływu.
 
Wady serca będą widoczne na usg. Chodzę do ginekologa u którego jak na razie nie zdążyło się że czegoś nie wykrył. Koleżanki synek urodził się z wada serca i on wykrył pokierował gdzie dalej... I w 2 dobie życia miał operacje w Niemczech. Udało się i jest zdrowym 3 latkiem.
Wiadomo, że czeka nas wiele niepewności, ale nie mamy na to wpływu.
I lepiej sie skupić na spokojnej ciąży niż 9 miesięcy myśleć jakie choroby moze jeszcze mieć dziecko🙄 jakbym miała tak 9 miesięcy myśleć tylko o złym to bym w życiu sie nie zdecydowała na żadną ciążę 🤦‍♀️
 
I lepiej sie skupić na spokojnej ciąży niż 9 miesięcy myśleć jakie choroby moze jeszcze mieć dziecko🙄 jakbym miała tak 9 miesięcy myśleć tylko o złym to bym w życiu sie nie zdecydowała na żadną ciążę 🤦‍♀️
Ja się będę stresować całe 9 miesięcy 🙈 taki typ człowieka. W pierwszej ciąży nawet przy cc jeszcze się stresowałam czy aby na pewno żadnej wady nie będzie, mimo że wyniki z prenatalnych wyszły dobrze. 🙈
 
reklama
Ja będę miała robione ze względu na mój wiek.
Normalnie pewnie bym się nie zdecydowała bo urodziłam zdrowe dzieci ale już x late temu. Teraz moja ciąża uznawana jest jako geriatryczna więc jadę na badania.
ja też się na ciąże geriatryczną łapie 🤣🤣🤣 chociaż jak powiedziałam tak do lekarza to się zaśmiał i powiedział żeby nie przesadzać 🤣 miło z jego strony , u mnie porody też x lat temu dokładniej 18 i 16 🤯
 
Do góry