reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

@Viki5588 Jak sytuacja? Martwimy się, daj znać
Wybaczcie, dopiero dochodzę do siebie.. wczoraj była operacja, zaczęłam już krwawić do brzucha. Jajowód prawy usunięty ale jajnik zostawili. Ponoć za miesiąc możemy się znowu zacząć starać :) jestem dobrej myśli. Lekarz mówi że nie ma przeciwskazań do zajścia w ciążę po usunięciu jednego jajowodu.

Ciężko było, były łzy, ból. Ale teraz dochodzimy do siebie z partnerem po tym wszystkim i spróbujemy ponownie. Nie poddajemy się :)

Dziękuję za Wasze ogromne wsparcie. I życzę Was wszystkiego dobrego! ❤
 
reklama
Jak się czujecie? Czy któraś z Was w najbliższym czasie ma jeszcze wizytę? Ja jutro i już się stresuje …
ja miałam wizytę we wtorek i następna dopiero 14.03 wtedy to już będzie 10+4. Narazie wszystko rozwija się tak jak powinno, ale już nie mogę doczekać się kolejnej wizyty ☺️
 
reklama
Do góry