reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

Cześć dziewczyny. Podczytuje od jakiegoś czasu. Jestem w 7 tygodniu ciazy, termin mam na 14 października. Jestem po 6 poronieniach. Od początku walczę z krwiakiem, wiec jest plamienie głównie po nocy. Mam ponownie mnóstwo lekow, zastrzyki clexane i prolutex -2x dziennie. Chciałam się przywitać, na pewno z każdym tygodniem będzie mi łatwiej się odzywać. Poki co nadal boje się otworzyć- z racji ze zawsze kończyło się tak samo… czyli poronienie zatrzymane po widocznej akcji serduszka.
a ustaliliście przyczynę tych strat?
 
reklama
Problemy immunologiczne, mutacja MTHFR. Na to miałam sterydy encorton 20 mg, intralipid . Jesteśmy przebadani pod każdym katem, jeździliśmy po wielu lekarzach w Polsce
 
Ostatnia edycja:
Problemy immunologiczne, mutacja MTHFR. Na to miałam sterydy encorton 20 mg, arecjom, sulfasalazyna, profraf, wlewy intralipid . Jesteśmy przebadani pod każdym katem, jeździliśmy po wielu lekarzach w Polsce
to najważniejsze, żeby wiedzieć na czym się stoi. Trzymam kciuki żeby teraz było ok ❤️
 
Cześć dziewczyny. Podczytuje od jakiegoś czasu. Jestem w 7 tygodniu ciazy, termin mam na 14 października. Jestem po 6 poronieniach. Od początku walczę z krwiakiem, wiec jest plamienie głównie po nocy. Mam ponownie mnóstwo lekow, zastrzyki clexane i prolutex -2x dziennie. Chciałam się przywitać, na pewno z każdym tygodniem będzie mi łatwiej się odzywać. Poki co nadal boje się otworzyć- z racji ze zawsze kończyło się tak samo… czyli poronienie zatrzymane po widocznej akcji serduszka.
Ja mam termin na 17 października. Leżę w szpitalu. Zainteresowało mnie to, że krwawisz głownie po nocy. Z czego to wynika przy krwiakach? U mnie cały dzień spokój, nawet nie ma śladu na papierze a Ok 19:00 krwawienie świeżą krwią. Wczoraj się powtórzyło. Z obchodu wiem, że mam leżeć. Jutro usg i beta.
 
Ja mam termin na 17 października. Leżę w szpitalu. Zainteresowało mnie to, że krwawisz głownie po nocy. Z czego to wynika przy krwiakach? U mnie cały dzień spokój, nawet nie ma śladu na papierze a Ok 19:00 krwawienie świeżą krwią. Wczoraj się powtórzyło. Z obchodu wiem, że mam leżeć. Jutro usg i beta.

Właśnie sama nie wiem. Po części ( ale to tylko moja teoria) wiąże to z zastrzykami. Co prawda mam je rozłożone: jeden wieczorem i 1 rano. W ciągu dnia w sumie tez leze cały dzień, z tym ze idę do łazienki. Muszę zapytać o to na piątkowej wizycie, lekarz tylko mówił ze mam leżeć i odpoczywać. Trzymam kciuki za Twoje jutrzejsze usg!!
 
Ja wczoraj szłam do pracy na 4:30 😅😅 Ehh, jeszcze ciąża nie potwierdzona a ja już myślę o zwolnieniu 🤣🤣🤣

Jesteśmy z Tobą 😊😊 Jakieś wieści?
też bym z jednej strony poszła, ale malucha i tak muszę odprowadzić do przedszkola do 8.30 więc nie poszaleje ze spaniem 😂
 
reklama
Do góry