reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

reklama
Ja wczoraj szłam do pracy na 4:30 😅😅 Ehh, jeszcze ciąża nie potwierdzona a ja już myślę o zwolnieniu 🤣🤣🤣

Jesteśmy z Tobą 😊😊 Jakieś wieści?
Na razie nic nie wiem, ponoć to rzeczywiście pozamaciczna tak usg pokazało. Czekam na wyniki bety. Ale chyba nie dam się wziąć pod nóż od razu. Niech mnie pobadają chociaż kilka dni, czy beta rośnie czy maleje, czy na usg nic się nie zmienia :( lekarka powiedziała że laparoskopia dziś. Ani nie dostałam wyników bety, ani nic. Bóli nie mam żadnych, tylko takie jak przy powiększaniu się macicy. Nie krwawie i nie plamie a ona już dała wyrok. To 5 tydzień z usg ponoć 6. Już odchodzę od zmysłów.
 
Na razie nic nie wiem, ponoć to rzeczywiście pozamaciczna tak usg pokazało. Czekam na wyniki bety. Ale chyba nie dam się wziąć pod nóż od razu. Niech mnie pobadają chociaż kilka dni, czy beta rośnie czy maleje, czy na usg nic się nie zmienia :( lekarka powiedziała że laparoskopia dziś. Ani nie dostałam wyników bety, ani nic. Bóli nie mam żadnych, tylko takie jak przy powiększaniu się macicy. Nie krwawie i nie plamie a ona już dała wyrok. To 5 tydzień z usg ponoć 6. Już odchodzę od zmysłów.
może im wcześniej się zrobi to większa szansa na uratowanie jajowodu, ale to tylko moja opinia bo nie mam tam doświadczenia
 
Na razie nic nie wiem, ponoć to rzeczywiście pozamaciczna tak usg pokazało. Czekam na wyniki bety. Ale chyba nie dam się wziąć pod nóż od razu. Niech mnie pobadają chociaż kilka dni, czy beta rośnie czy maleje, czy na usg nic się nie zmienia :( lekarka powiedziała że laparoskopia dziś. Ani nie dostałam wyników bety, ani nic. Bóli nie mam żadnych, tylko takie jak przy powiększaniu się macicy. Nie krwawie i nie plamie a ona już dała wyrok. To 5 tydzień z usg ponoć 6. Już odchodzę od zmysłów.
bardzo mi przykro 💔😥 wiem ze słowa niewiele pomogą w takiej sytuacji .. myśle ze lekarze wiedza co robić ale rozumiem to ze odrzucasz te myśli ..miałam to samo ,długo do mnie nie docierało .. jedyne co mogę napisać ze wiem ze Ci się jeszcze wszystko ułoży i bedziesz wspaniała mama ..
 
reklama
Do góry