reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

Dziękuję za słowa otuchy.. nie mam plamień, nie krwawie przebadała mnie, wkładała palce naciskała na brzuch i nic nie bolało.. ale mimo wszystko powiedziała że na 90% to jest to.. jutro kładę się do szpitala tam jaka mi robić betę i hcg dalej.. :(
nawet nie wiem co odpisać .. mam nadzieje ze jednak wszystko się ułoży
 
reklama
ja mam urlop do końca tygodnia, tak się trafiło ze w pierwszy dzień urlopu dowiedziałam się ze jestem w ciąży ;) 🥳 i tak się zastanawiam czy od poniedziałku tez będę tak żwawo do pracy wstawać 😅😳
ja bym mogła spać do oporu gdybym była w domu, ale 3 latek niestety to uniemożliwia zaraz jak pojawi się słońce 😂
 
reklama
Cześć dziewczyny. Podczytuje od jakiegoś czasu. Jestem w 7 tygodniu ciazy, termin mam na 14 października. Jestem po 6 poronieniach. Od początku walczę z krwiakiem, wiec jest plamienie głównie po nocy. Mam ponownie mnóstwo lekow, zastrzyki .Chciałam się przywitać, na pewno z każdym tygodniem będzie mi łatwiej się odzywać. Poki co nadal boje się otworzyć- z racji ze zawsze kończyło się tak samo… czyli poronienie zatrzymane po widocznej akcji serduszka.
 
Ostatnia edycja:
Do góry