reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

reklama
Hehe, ale rozumiem Cię w 100000% że chcesz isc jak najszybciej ❤️❤️
Proponowali mi 30go,ale stwierdziłam, że moze jeszcze nie być widać, jak miałam pierwsza betę 61.20 to rozum mi mówi musisz później 😅, niby wtedy miał być 5t+2,ale nie widziałam jak będzie rosło, ale no podrosło prawie 274%😅, więc stwierdziłam, że 2gi będzie bezpieczniej i zrobię sobie prezent na urodziny dzień wcześniej, a jak nie to spróbuję potem 6go w urodziny męża 😅😅😅, chyba, że lekarz doradzi inaczej 😅. Pierwsza ciążę więc człowiek bardziej dopalony 😅😅😅
 
Mam wyniki krzywej
95
98
100

Bardzo dziwne. Na czczo już jest za dużo;/ ale to akurat się spodziewałam, zawsze tak miałam jak za dużo czasu minęło od wstania do śniadania. Im dłużej tym cukier wyższy.
Ale po godzinie tylko o 3 w górę? Nie wiem jak to interpretować.
 
Mam wyniki krzywej
95
98
100

Bardzo dziwne. Na czczo już jest za dużo;/ ale to akurat się spodziewałam, zawsze tak miałam jak za dużo czasu minęło od wstania do śniadania. Im dłużej tym cukier wyższy.
Ale po godzinie tylko o 3 w górę? Nie wiem jak to interpretować.
Nic nie podpowiem, bo kompletnie się na tym nie znam 😪
 
Proponowali mi 30go,ale stwierdziłam, że moze jeszcze nie być widać, jak miałam pierwsza betę 61.20 to rozum mi mówi musisz później 😅, niby wtedy miał być 5t+2,ale nie widziałam jak będzie rosło, ale no podrosło prawie 274%😅, więc stwierdziłam, że 2gi będzie bezpieczniej i zrobię sobie prezent na urodziny dzień wcześniej, a jak nie to spróbuję potem 6go w urodziny męża 😅😅😅, chyba, że lekarz doradzi inaczej 😅. Pierwsza ciążę więc człowiek bardziej dopalony 😅😅😅
Tez moja pierwsza , ale juz ponad 7 lat starania , i dodatkowo miało juz jej nie być 😅 musi do mnie dotrzec chyba 😉
 
Tez moja pierwsza , ale juz ponad 7 lat starania , i dodatkowo miało juz jej nie być 😅 musi do mnie dotrzec chyba 😉
Wow lata starań przerażające, przepraszam za szczerość. No to na całego niespodzianka napewno 💚. U mnie też w tym cyklu miało też nie być opcji na udanie 😅, chociaż ja w głębi gdzieś wierzyłam, że zawsze jest cień szansy, ale na sam koniec zwątpiłam i dopiero po pomiarze pokusiło mnie na test 😅
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry