reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

Wow lata starań przerażające, przepraszam za szczerość. No to na całego niespodzianka napewno 💚. U mnie też w tym cyklu miało też nie być opcji na udanie 😅, chociaż ja w głębi gdzieś wierzyłam, że zawsze jest cień szansy, ale na sam koniec zwątpiłam i dopiero po pomiarze pokusiło mnie na test 😅
Męczące 😉 w 2021 juz wrzuciliśmy na luz, a rok temu odpuściliśmy zupełnie ,a tu jednak los chcial inaczej 😅.
Wiesz tego ,ze sie udało nigdy do konca nie da sie wyrzucic z głowy to zostaje zawsze jesli ktos sie stara/starał etc wiem po sobie ze jednak zawsze myślałam "a może " 😉😅 teraz test zrobiłam mechanicznie bo duzo rzeczy bylo inaczej albo nowe (choc takich "nowych" i dziwnych cykli miałam całą mase😅 ale ten byl wyjatkowo podejrzany)
 
reklama
Męczące 😉 w 2021 juz wrzuciliśmy na luz, a rok temu odpuściliśmy zupełnie ,a tu jednak los chcial inaczej 😅.
Wiesz tego ,ze sie udało nigdy do konca nie da sie wyrzucic z głowy to zostaje zawsze jesli ktos sie stara/starał etc wiem po sobie ze jednak zawsze myślałam "a może " 😉😅 teraz test zrobiłam mechanicznie bo duzo rzeczy bylo inaczej albo nowe (choc takich "nowych" i dziwnych cykli miałam całą mase😅 ale ten byl wyjatkowo podejrzany)
my się staraliśmy 2 lata. W grudniu wrzuciliśmy na totalny luz tym bardziej, że okres przyszedł. W tym cyklu całkowicie odpuściłam, co prawda kilka dni po planowanej owulacji zrobiłam najczulszy test ale oczywiście była biel, wiec już całkowicie zrezygnowałam (nawet zakupiłam pakiet podpasek na nadchodzący okres 😅) aż w poprzedni piątek powtórzyłam test rano tez był negatywny, ale jakoś po południu coś mnie podkusiło i powtórzyłam test i ku mojemu zdziwienia był cień ☺️😂 jak widać cuda się zdarzają 💚
 
@angles idziesz dziś czy jutro na betę?
Dziękuję że pytasz ! Tak , byłam dziś na necie , negatywna . Zaliczyłam rowniez wizytę u gina ( planowana dużo wcześniej) i niestety na prawym jajniku zrobiła się torbiel , stąd moje kłucia po prawej stronie podbrzusza. Wam Dziewczyny życzę spokojnych i nudnych 9 miesięcy 🥰 a maluchy niech rosną zdrowo ! Powodzenia ! :)
 
Dziękuję że pytasz ! Tak , byłam dziś na necie , negatywna . Zaliczyłam rowniez wizytę u gina ( planowana dużo wcześniej) i niestety na prawym jajniku zrobiła się torbiel , stąd moje kłucia po prawej stronie podbrzusza. Wam Dziewczyny życzę spokojnych i nudnych 9 miesięcy 🥰 a maluchy niech rosną zdrowo ! Powodzenia ! :)
Dziękujemy 💚.
 
reklama
Do góry