reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

A jakieś objawy?
Ciężej mi sie obudzić bo mam ochote dalej spać, niestety zaparcia 🙄 I wiekszy głód od rana. No i oczywiscie bol sutkow ale całe szczęście przy dotyku tylko 😉
Najciekawsze jest to ze dokładnie mogę stwierdzić kiedy miałam implantacje i kiedy doszło do zaplodnienia 😉 ale nadal nie moge w to uwierzyć 😅
 
reklama
Ciężej mi sie obudzić bo mam ochote dalej spać, niestety zaparcia 🙄 I wiekszy głód od rana. No i oczywiscie bol sutkow ale całe szczęście przy dotyku tylko 😉
Najciekawsze jest to ze dokładnie mogę stwierdzić kiedy miałam implantacje i kiedy doszło do zaplodnienia 😉 ale nadal nie moge w to uwierzyć 😅
Ooo to dobrze. No ja wiem kiedy były seksy i kiedy owu, akurat pomiar temp. 😅Ale dokładnie nie wiadomo czy ten przed owu czy w owu poskutkował 😅😅
 
A mnie coś dzisiaj gardło pobolewa, ale w domu wszyscy chorzy, to co się dziwić. 🫣 podbrzusze mnie pobolewa, kłuje, no i apetyt mniejszy, ale kawa jeszcze smakuje, to dobrze. 🤭 dajcie znać jak tam wyniki.
I potwierdzam, cytrynowa glukoza jest spoko, można też do zwykłej dodać soku z połówki cytryny.
 
reklama
A mnie coś dzisiaj gardło pobolewa, ale w domu wszyscy chorzy, to co się dziwić. 🫣 podbrzusze mnie pobolewa, kłuje, no i apetyt mniejszy, ale kawa jeszcze smakuje, to dobrze. 🤭 dajcie znać jak tam wyniki.
I potwierdzam, cytrynowa glukoza jest spoko, można też do zwykłej dodać soku z połówki cytryny.
Niedobrze to zdrówka 💚
 
Do góry