reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2023

reklama
Witam,

Owulację miałam w 18 dc, kochałam się z mężem 4 dni przed, dzień przed i dzień po owulacji czy mogło dojść do zapłodnienia, aktualnie jestem 5 dni przed okresem czy powinnam mieć jakieś objawy już? I czy jest szansa na zajście ?
 
Witam,

Owulację miałam w 18 dc, kochałam się z mężem 4 dni przed, dzień przed i dzień po owulacji czy mogło dojść do zapłodnienia, aktualnie jestem 5 dni przed okresem czy powinnam mieć jakieś objawy już? I czy jest szansa na zajście ?
Wejdz sobie na grupe staraczki 2023 badz styczniowe kreski. Tam dostaniesz wystarczajaca ilosc opowiedzi.
 
Witam,

Owulację miałam w 18 dc, kochałam się z mężem 4 dni przed, dzień przed i dzień po owulacji czy mogło dojść do zapłodnienia, aktualnie jestem 5 dni przed okresem czy powinnam mieć jakieś objawy już? I czy jest szansa na zajście ?
Do zapłodnienia może dojść zawsze bo owu też lubi się przesuwać. Jeśli są objawy to i test ciążowy wychwyci. Nikt Ci nie powie czy jesteś w ciąży czy nie, trzeba zrobić test lub badanie z krwi beta hcg
 
hej, niestety na usg nic nie było widać, lekarz powiedział, ze prawdopodobnie wina starego sprzętu. Dostałam skierowanie na wiele badań i mam się zgłosić za dwa tygodnie. Ale nie wytrzymam tyle czasu i już szukam jakiegoś terminu na usg
trochę się martwię, No patrząc na betę z poniedziałku (1084) dzisiaj już powinna być przynajmniej Ok 3000. Naprawdę mam głęboka nadzieje, ze to była tylko wina sprzętu i wszystko będzie dobrze 😔
 
trochę się martwię, No patrząc na betę z poniedziałku (1084) dzisiaj już powinna być przynajmniej Ok 3000. Naprawdę mam głęboka nadzieje, ze to była tylko wina sprzętu i wszystko będzie dobrze 😔
Poszukaj gdzieś indziej terminu, bo 2 tygodnie bym zwariowała
 
trochę się martwię, No patrząc na betę z poniedziałku (1084) dzisiaj już powinna być przynajmniej Ok 3000. Naprawdę mam głęboka nadzieje, ze to była tylko wina sprzętu i wszystko będzie dobrze 😔
Ja 31 miałam betę ponad 6tys . Ginekolog powiedziala , ze jej zdaniem dlatego ze byla blizniacza na początku, a teraz zostal jeden. Mam nadzieje ze bedzie sie rozwijac I juz zostanie i bedzie okejka. Poki co dostaje lekko na glowe 🤦‍♀️
 
reklama
Ja 31 miałam betę ponad 6tys . Ginekolog powiedziala , ze jej zdaniem dlatego ze byla blizniacza na początku, a teraz zostal jeden. Mam nadzieje ze bedzie sie rozwijac I juz zostanie i bedzie okejka. Poki co dostaje lekko na glowe 🤦‍♀️
Będzie dobrze! Ja też mam na razie pęcherzyk z pęcherzykiem żółtym, także spokojnie 💚
 
Ostatnia edycja:
Do góry