reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2023

Cześć, ja już po. Krwiak jest nadal ale na szczecie z ciąża wszystko dobrze, to dopiero 6 tydzień skończony a serduszko juz biło. Wróciłam do domu i leżę, tak przez kolejne 2 tygodnie do następnej wizyty :) nadal się boję bo ryzyko poronienie jest, ale prawidłowa ciąża to najlepsza wiadomość :)
Dziewczyny, życzę wam jak najlepiej i trzymam kciuki za was wszystkie :)
 
reklama
Jestem po 1 wizycie. Wiec wedlug niej ciaza młodsza, narazie pęcherzyk z zalazkiem ciałka zoltego czy jakos tak. Za 2/3tyg mam przyjść. Poki co dostałam dupka żeby podnieść proga. Wedlug niej byly 2 I jeden sie wchłonął. Mowi żeby się nie martwić bo itp ale mimo to sie martwie 😅 ze jednak nic z tego....
Często dziewczyna wychodzą młodsze ciąże z względu na owulacje, jeśli narazie pęcherzyk jest tak gdzie powinien to nic tylko się cieszyć i czekać na kolejna wizytę :) napewno wszystko będzie dobrze zobaczysz ❤️
 
Jak nastroje u wszystkich? Jak samopoczucie? 😎
A bardzo dobrze, byłam się spotkać z znajoma ciężarna, kupiłam jej słodkie ciuszki dla małej 🥰😍 no i tak dzień mega pozytywnie, teraz już nie umiem się doczekać wizyty, wcześniej nie miałam czasu o tym myśleć 😅.
ja dzisiaj pol nocy nie spałam przez spuchnięte dziąsło 😔 od rana siedzę i na szybko szukam dentysty. A tak pozatym to już nie mogę się doczekać wizyty u ginekologa ☺️
Oby szybko Ci się udało dostać gdzieś do dentysty 😪
U mnie dobrze, długo spie. Zaraz jade pobrać betę. Miłego dnia dziewczyny :)!
Daj znać jak będziesz mieć wyniki 💚🍀
 
chwilke mnie tu nie było, byłam ostatnie dni w pracy. Dziś byłam u gin. W usg wszytsko ok. Za dwa tygodnie mam kolejna wizytę, udało się załatwić zwolnienie do pracy. Czuje się dobrze, tylko piersi bolą. Ale najbardziej martwie się co ja będę robić 9 miesięcy w domu 😪
A zarodek już był?
 
reklama
Jestem po 1 wizycie. Wiec wedlug niej ciaza młodsza, narazie pęcherzyk z zalazkiem ciałka zoltego czy jakos tak. Za 2/3tyg mam przyjść. Poki co dostałam dupka żeby podnieść proga. Wedlug niej byly 2 I jeden sie wchłonął. Mowi żeby się nie martwić bo itp ale mimo to sie martwie 😅 ze jednak nic z tego....
Będzie dobrze!
 
Do góry