reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2023

A ja wypiłam połowę melisy, kolejny łyk już mnie zemdlił, tez macam się po piersiach co chwilę 😅 dobrze, że nie jestem sama. 🫢
Powiem Wam że w kolejnej ciąży już tak człowiek nie sprawdza co chwilę objawów. Generalnie nie wiem jak to jest. Nakręcona chodzę bardzo, cieszę się mega i nie dopuszczam myśli że coś może być nie tak. W poprzedniej ciąży jeszcze w 11 tygodniu nic nie mówiłam nie planowałam. A teraz już myślę jakie mebelki itd.
 
reklama
Powiem Wam że w kolejnej ciąży już tak człowiek nie sprawdza co chwilę objawów. Generalnie nie wiem jak to jest. Nakręcona chodzę bardzo, cieszę się mega i nie dopuszczam myśli że coś może być nie tak. W poprzedniej ciąży jeszcze w 11 tygodniu nic nie mówiłam nie planowałam. A teraz już myślę jakie mebelki itd.
Ja mam już córeczkę, dlatego teraz już mniej świruję, ale jednak świruję. 💁‍♀️
 
Ja dziś rano zrobiłam raz jeszcze betę i proga tak jak polecalyscie i czekam na wyniki 🙈 zwariować można, tez ciagle sprawdzam czy może biust jednak coś boli czy nie, ale u mnie na razie bez większych objawów co mnie oczywiście martwi 🙈
 
Ja dziś rano zrobiłam raz jeszcze betę i proga tak jak polecalyscie i czekam na wyniki 🙈 zwariować można, tez ciagle sprawdzam czy może biust jednak coś boli czy nie, ale u mnie na razie bez większych objawów co mnie oczywiście martwi 🙈
Super, to czekamy na wyniki. Nie musisz się martwić brakiem objawów 💚
 
I jak, już po wizycie?

Tak już po.
Plamienie ustało już przed wizytą, na wzierniku też już nic nie było.
Na USG pęcherzyk w macicy, zarodek niecałe 2 mm. Nic niepokojącego Pani doktor nie zauważyła. Sugerowała że to może jeszcze jakieś implantacyjne plamienie. Przepisała duphaston.3×1
Mam iść na wizytę 8.02 tak jak byłam zapisana i już powinno być serduszko. Więc będę czekała na wizytę jak na szpilkach.
 
Tak już po.
Plamienie ustało już przed wizytą, na wzierniku też już nic nie było.
Na USG pęcherzyk w macicy, zarodek niecałe 2 mm. Nic niepokojącego Pani doktor nie zauważyła. Sugerowała że to może jeszcze jakieś implantacyjne plamienie. Przepisała duphaston.3×1
Mam iść na wizytę 8.02 tak jak byłam zapisana i już powinno być serduszko. Więc będę czekała na wizytę jak na szpilkach.
To teraz trzeba cierpliwie czekać, myśleć pozytywnie i nie robić już żadnych badań. 🙂
 
Tak już po.
Plamienie ustało już przed wizytą, na wzierniku też już nic nie było.
Na USG pęcherzyk w macicy, zarodek niecałe 2 mm. Nic niepokojącego Pani doktor nie zauważyła. Sugerowała że to może jeszcze jakieś implantacyjne plamienie. Przepisała duphaston.3×1
Mam iść na wizytę 8.02 tak jak byłam zapisana i już powinno być serduszko. Więc będę czekała na wizytę jak na szpilkach.
Super! Przypomnij mi który tydzień u Ciebie?
Będzie dobrze 🍀!
Przynajmniej wiesz już, że jest zarodek 💚
 
Pytałam też o betę. Czy jeszcze robić, to powiedziała że według niej rośnie i że taki przyrost jest ok. Czasami poprostu beta zwalnia a później szybuje w górę. Kazała nie robić już bo wszystko widać na USG.
Według OM 5+2
Według USG 4,5/5 tyd.
Czyli niewiele mniejsza.
 
reklama
Do góry