reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

reklama
Mnie dopiero zaczyna mdlić i to tak w środku dnia, bez przyczyny. zgaga pojawia się po jedzeniu i to tylko na chwilę. w poprzedniej ciąży zgaga, to był pierwszy objaw, ale wtedy była nie do wytrzymania, chociaż teraz ból krzyża też doprowadza mnie do szału.
 
Mnie dopiero zaczyna mdlić i to tak w środku dnia, bez przyczyny. zgaga pojawia się po jedzeniu i to tylko na chwilę. w poprzedniej ciąży zgaga, to był pierwszy objaw, ale wtedy była nie do wytrzymania, chociaż teraz ból krzyża też doprowadza mnie do szału.
Każda ciąża co innego, są osoby które nie mają zbytnio objawów, a jest wszystko okej. Ja w pierwszej więc objawy działają mi dobrze na psychikę 😅😅
 
To prawda 😅😅 choć jak jakiegos brakuje albo jest mniejszy to zaczynam sie martwic🤦‍♀️
tez tak mam ,co chwile macam się po piersiach czy aby napewno bolą .. kłuje mnie w dole brzucha po prawej stronie ale to chyba normalne .. zemdliło mnie dziś bo teraz dopiero poszłam na przerwę w pracy (nie było jak wcześniej ) i dopiero jem sałatkę a rano zjadłam tylko kromeczke chleba ..
 
reklama
tez tak mam ,co chwile macam się po piersiach czy aby napewno bolą .. kłuje mnie w dole brzucha po prawej stronie ale to chyba normalne .. zemdliło mnie dziś bo teraz dopiero poszłam na przerwę w pracy (nie było jak wcześniej ) i dopiero jem sałatkę a rano zjadłam tylko kromeczke chleba ..
A ja wypiłam połowę melisy, kolejny łyk już mnie zemdlił, tez macam się po piersiach co chwilę 😅 dobrze, że nie jestem sama. 🫢
 
Do góry