reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2023

Synevo wuec mam nadzieje ze to zwykly peszek dzisiaj.. przy pobraniu dzisiaj, pomimo igly w zyle to krew mi w ogole nie płynęła 😅
Takie przeboje, więc wynik będzie piękny. No ja mam często przy pobieraniu problem 🙈, ale już się nauczyła Pani która żyła i jak wbijać, wodę wypijam przed pobraniem dodatkowo pompuje itd. 😅
 
reklama
Mam 😊
 

Załączniki

  • Screenshot_20230131-173233_Chrome.jpg
    Screenshot_20230131-173233_Chrome.jpg
    113,7 KB · Wyświetleń: 96
U mnie dzisiaj dopiero 4+3. Wizyta na 20 luty. Ja tyle nie wytrzymam a lekarka na urlopie. Ciągle się boje czy wszystko jest dobrze. Czuje podbrzusze, piersi tkliwe, trochę za dania na chwilę mnie mdliło. Wmawiam sobie że będzie dobrze, a z drugiej strony boję się. Tak ogólnie to czuje się dobrze , ale ten strach jest okropny.
 
U mnie dzisiaj dopiero 4+3. Wizyta na 20 luty. Ja tyle nie wytrzymam a lekarka na urlopie. Ciągle się boje czy wszystko jest dobrze. Czuje podbrzusze, piersi tkliwe, trochę za dania na chwilę mnie mdliło. Wmawiam sobie że będzie dobrze, a z drugiej strony boję się. Tak ogólnie to czuje się dobrze , ale ten strach jest okropny.
Jest dobrze. Zobaczysz wszystko jest tak jak powinno byc 😊❤️
 
Też właśnie mam strach, w 4 tygodniu miałam mdłości a teraz narazie nic tylko mocno piersi bolą i czasami brzuch ale to akurat delikatnie ;) najgorsze oczekiwanie jest, żeby sie upewnić czy wszystko dobrze idzie i czy jest wporzadku, ale kobitki przeleci do 12 tyg i potem od razu mniej strachu ;)
 
reklama
Tak, przepraszam z tych emocji źle napisałam, wtedy miałam pierwszy dzień ostatniego okresu 😊
Tak myślam, więc mamy dzień różnicy. Ja idę 2 lutego, więc sądzę, że bez problemu 6lutego możesz iść na wizytę 💚. Objawy kłucie czasami jajnika, ból sutkow, zmęczenie /senność, czasami delikatne mdłości, no i zgaga. Powodzenia i 3mam kciuki za Ciebie 💚🍀
 
Do góry