reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

Mamuśki, u mnie dziś pierwszy dzień 7 tygodnia ale od 2/3 dni nie czuje kompletnie rozciągania podbrzusza jedynie od czasu do czasu jakieś kujnięcie. Czy Wam w okolicach 7 tygodnia cały czas towarzyszy rozciąganie macicy ?
 
reklama
Mamuśki, u mnie dziś pierwszy dzień 7 tygodnia ale od 2/3 dni nie czuje kompletnie rozciągania podbrzusza jedynie od czasu do czasu jakieś kujnięcie. Czy Wam w okolicach 7 tygodnia cały czas towarzyszy rozciąganie macicy ?
Mi w ogóle. Czasami raz na pare dni chwilowe kłucie i to wszystko od poczatku ciazy . Jestem 8tc +
 
Mi w ogóle. Czasami raz na pare dni chwilowe kłucie i to wszystko od poczatku ciazy . Jestem 8tc +
Mamuśki, u mnie dziś pierwszy dzień 7 tygodnia ale od 2/3 dni nie czuje kompletnie rozciągania podbrzusza jedynie od czasu do czasu jakieś kujnięcie. Czy Wam w okolicach 7 tygodnia cały czas towarzyszy rozciąganie macicy ?
hej, ja dzisiaj 8tc i jeżeli chodzi o podbrzusze to tak sporadycznie czuje ciągniecie, ale głównie jest to kłucie. Czasem czuje takie ból jak na chwile przed miesiączka (uczucie ciągnięcia, ciepła itp) ale jest to już zdecydowanie rzadziej niż w porównaniu do 5-6 tc.
 
Dziewczyny, dostałam ten segregator od mamagibekolog, maaatko jak on pięknie pachnie 😮😮😮😮😮 Wasze tak samo ?
Przesyłki są pryskane ich perfumami, dokładniej to są jakieś papierki zapachowe. Perfumy są dostępne na stronie, ale oni zmieniają rodzaj zapachu w paczkach, a zapachów na stronie jest kilka. Musiałabyś chyba do nich napisać, jaki to jest zapach. ☺️
 
hej, ja dzisiaj 8tc i jeżeli chodzi o podbrzusze to tak sporadycznie czuje ciągniecie, ale głównie jest to kłucie. Czasem czuje takie ból jak na chwile przed miesiączka (uczucie ciągnięcia, ciepła itp) ale jest to już zdecydowanie rzadziej niż w porównaniu do 5-6 tc.
Ja końcówka 8tc, od wczoraj ból brzucha jak na okres cały czas :( Raz lżejszy raz mocniejszy, nie jest taki silny żebym pilnie chciała reagować ale jest. Nie mam gorączki, żadnego plamienia ani nic. Więc staram się myśleć pozytywnie i tłumaczyć sobie, że to pewnie normalne. Ale nie ukrywam, że się trochę martwię :(
 
Ja końcówka 8tc, od wczoraj ból brzucha jak na okres cały czas :( Raz lżejszy raz mocniejszy, nie jest taki silny żebym pilnie chciała reagować ale jest. Nie mam gorączki, żadnego plamienia ani nic. Więc staram się myśleć pozytywnie i tłumaczyć sobie, że to pewnie normalne. Ale nie ukrywam, że się trochę martwię :(
Możesz wziąć nospe i zażywać magnez :), powinno być Ci lepiej. ☺️
 
ja też się na ciąże geriatryczną łapie 🤣🤣🤣 chociaż jak powiedziałam tak do lekarza to się zaśmiał i powiedział żeby nie przesadzać 🤣 miło z jego strony , u mnie porody też x lat temu dokładniej 18 i 16 🤯
Moje 14, 11 i 3 lata temu. Ale ostatnia dzidzia z nami nie została (23 tydzień).

Życzę nam wszystkim bardzo nudnych ciąż! Ja już sobie wyobrażam powolne spacery latem z brzuszkiem, wszystkie ciąże przechodziłam w zimie.
A na razie dopadły mnie takie mdłości że jestem w stanie funkcjonować dopiero popołudniu.
Dziś zagryzłam loda śledziem 🤭 i lepiej mi się po tym zrobiło.
 
reklama
Moje 14, 11 i 3 lata temu. Ale ostatnia dzidzia z nami nie została (23 tydzień).

Życzę nam wszystkim bardzo nudnych ciąż! Ja już sobie wyobrażam powolne spacery latem z brzuszkiem, wszystkie ciąże przechodziłam w zimie.
A na razie dopadły mnie takie mdłości że jestem w stanie funkcjonować dopiero popołudniu.
Dziś zagryzłam loda śledziem 🤭 i lepiej mi się po tym zrobiło.
a w którym jesteś tygodniu ? Ja zaczynam jutro 6 , mdłości od kilku dni przez cały dzień , ale zakupiłam sobie opaski na nadgarstki i stosuje od dzisiaj. Jest znacząca poprawa, jednak bez apetytu 🙉
 
Do góry