reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

paula777 a może miałaś wcześniejszą owu? U mnie była spóźniona. Ja z objawów mam ból piersi i zmęczenie. Gdzie ten ból raz/dwa razy w tyg. totalnie mija ☺️.
Owulację miałam potwierdzoną monitoringiem :) U mnie też ból piersi ale nie mijający, raczej cały czas. Nie przeszkadzający, boli jak dotykam lub leżę na brzuchu ;) I senność straszna, nigdy nie robiłam drzemek a tu nagle dzień bez drzemki jest dniem straconym ;)
Też mi się tak wydaje, ale musiałam zapytać. 🫣 Dziękuję za odpowiedź. A jakie terminy ciąż u Was są ;)? Próbowałam nadrobić wątek, ale za dużo stron :D.
Ja wg OM 14.10, w przyszłym tygodniu pierwsza wizyta z USG zobaczymy co pokaże ;)
 
reklama
dzięki za uspokojenie :) ja na razie nawet nie bardzo mam kogo o to zapytać bo praktycznie nikt nie wie o mojej ciąży.
Po to jest ta grupa 😊
Też mi się tak wydaje, ale musiałam zapytać. 🫣 Dziękuję za odpowiedź. A jakie terminy ciąż u Was są ;)? Próbowałam nadrobić wątek, ale za dużo stron :D.
Według om mam właśnie 8 tydzień, po usg 4 dni młodsza ciąża, ale i tak mi się zgadza, bo owu w 19dc miałem. Wstępnie termin na 4 października, ale z racji na moje nieregularne cykle będziemy jeszcze oceniać ostatecznie.
 
U mnie wychodzi dopiero jakoś 3t+3 😅 Termin na 31 października teoretycznie.
I tak się właśnie zastanawiam, kiedy najlepiej iść na pierwszą wizytę? 🤔 Po CP jestem przerażona faktem, że mogłoby się to powtórzyć i chciałabym jak najszybciej sprawdzić czy pęcherzyk jest tam gdzie powinien być :/
To jak beta będzie powyżej 1tys. To powinni chociaż sprawdzić umiejscowienie, bedzisz wtedy spokojniejsza 💚🍀
 
Jeszcze podchodze na chłodno do tego.. 3,5roku staran, pierwsza ciaza ..
i z takimi turbulencjami😞
Bo od pierwszej wizyty w klinice niepłodności do pierwszego - tego wlasnie transferu minęło dokładnie 1,5 roku. I to nie finanse nas blokowały a moje zdrowie i endometrioza
Będzie dobrze, powodzenia 🍀💚
 
reklama
Do góry