reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

Czesc!
To u mnie podobnie, też 4+3, wg aplikacji termin 25 października 😅 wizytę mam dopiero 2 marca. Trochę się boję, bo nie mam mdłości o których piszą tu dziewczyny, że to znak że ciąża jest silna, ale może jeszcze na nie za wcześnie?
Jeszcze masz czas na mdłości, a nie każda kobieta ja ma w ciąży i wcale to też nie przekreśla, że ta ciąża jest gorsza.
 
reklama
Ja też nie mam mdłości, raz na jakiś czas tylko się pojawią bardzo lekkie, nawet nie mogę narzekać bo mijają jak coś zjem. Dziewczyny, a czy któraś z Was robiła może betę w 6tc? Ja powtarzałam wczoraj, niby końcówka 6tc a wynik 38 tys więc ponad normy 6 tc 🙈🙈 Im bliżej wizyty u lekarza tym więcej myśli haha
 
W pierwszej ciąży miałam mdłości okolo 6/ 7 tygodnia i wcale za nimi nie tęsknię 😁 pamiętam, że jadłam spagetti na obiad a pozniej to całe mielone mięso zwymiotowalam.... Najgorsze uczucie w życiu 😅 jeszcze rok po urodzeniu dziecka spagetti nie jadłam 😁 nie mogłam na nie patrzeć... Mdłości wcale nie są wyznacznikiem zdrowej ciąży , więc jeśli można je ominąć to ja chętnie 😁 W tej ciąży dokucza mi ból brzucha (jak na okres) i mam okropne wzdęcia juz od rana na czczo... Mam brzuch jak w 5 mi

Myślę, że jest tyle objawów ciąży, że nie trzeba mieć koniecznie wszystkich 😃 a i mdłości w poprzedniej ciąży trwały u mnie krótko :)
mnie to czasem martwi że mam delikatne mdłości tylko. Naczytałam się w internecie że mdłości i wymioty świadczą o tym że płód się dobrze rozwija i wszystko jest z ciążą ok.
 
W pierwszej ciąży miałam mdłości okolo 6/ 7 tygodnia i wcale za nimi nie tęsknię 😁 pamiętam, że jadłam spagetti na obiad a pozniej to całe mielone mięso zwymiotowalam.... Najgorsze uczucie w życiu 😅 jeszcze rok po urodzeniu dziecka spagetti nie jadłam 😁 nie mogłam na nie patrzeć... Mdłości wcale nie są wyznacznikiem zdrowej ciąży , więc jeśli można je ominąć to ja chętnie 😁 W tej ciąży dokucza mi ból brzucha (jak na okres) i mam okropne wzdęcia juz od rana na czczo... Mam brzuch jak w 5 mi

Myślę, że jest tyle objawów ciąży, że nie trzeba mieć koniecznie wszystkich 😃 a i mdłości w poprzedniej ciąży trwały u mnie krótko :)
Oooo miałam tak z bananem. Zwymiotiwany banan smakował tak że przez całą ciążę nie jadłam. Wróciłam do jedzenia banana dopiero jak syn zaczął sam jeść.
 
Hej, jestem tu świeża. Po wizycie w tym tygodniu wyszłam spokojna, ale po paru dniach mózg zaczął wariować. Tydzień temu widoczny pęcherzyk ciążowy+pęcherzyk żółtkowy (ciążowy 11,2mm, żółtkowy 3,1mm). Na wizytę miałam przyjść 2 tygodnie później, ale nie wytrzymałam, poszłam we wtorek po 6 dniach od poprzedniej wizyty ☺️zarodek wielkość 3,3mm, stwierdzono akcję serca. Na pewno miałam później owulację, więc też termin USG ma rozjazd o ponad tydzień w stosunku do wieku ciąży. Czy istnieje coś takiego jak za mały zarodek na tym etapie? I każda rozwija się w swoim tempie? Pani doktor na wizycie nie mówiła niczego niepokojącego, owulacja była między 19-21dc, brak monitoringu, jedynie mierzenie temperatury ☺️.
Wg USG było 6+1, wg OM 7+2.
 
Ostatnia edycja:
Dajcie sobie czas Dziewczyny. Wiem, że prywatny wątek daje duuuzo komfortu, ale dojdzie do Was jeszcze masa fajnych babek w tym pewnie sporo po przejściach, które przywitają się dopiero po pierwszym albo i kolejnym usg z serduszkiem.
Jeszcze będzie mnóstwo czasu na prywatne ploteczki 🥰

Rośnijcie zdrowo!
Dokladnie tak jak @Zazuu pisze jeszcze ktos moze dołączyć po przejściach np ja…☺️
Jestem po ivf, transfer 5 dniowego zarodka który odbył sie 9 lutego
Pierwsza beta 6dpt -19,5, beta po 48h-61,2
Dzisiaj miałam pojawić sie u lekarza niezależnie od wyniku bety/ sprawdziliśmy dzisiaj grubość endometrium 13 mm i wyznaczyliśmy termin wizyty na 1.03.
Jestem po dwóch laparoskopiach, endometrioza 4 st.
Więcej będę sie uzewnętrzniac po zamknięciu gr na prywatna 😊
P.s. @HeraUnique to ja od słynnego „spier..” do smerfetki 😁
 
reklama
Dokladnie tak jak @Zazuu pisze jeszcze ktos moze dołączyć po przejściach np ja…☺️
Jestem po ivf, transfer 5 dniowego zarodka który odbył sie 9 lutego
Pierwsza beta 6dpt -19,5, beta po 48h-61,2
Dzisiaj miałam pojawić sie u lekarza niezależnie od wyniku bety/ sprawdziliśmy dzisiaj grubość endometrium 13 mm i wyznaczyliśmy termin wizyty na 1.03.
Jestem po dwóch laparoskopiach, endometrioza 4 st.
Więcej będę sie uzewnętrzniac po zamknięciu gr na prywatna 😊
P.s. @HeraUnique to ja od słynnego „spier..” do smerfetki 😁
Hehe to byly czasy😅 witaj❤️ gratulacje ❤️ ciesze sie ,ze jestes z nami 😌
 
Do góry