reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

Dawniej do grupy zamknietej dodawal admin przynajmniej bylo tak w tych ktore zakladalam. Nie sądzę zeby komus bylo przykro skoro ten watek dalej jest, a nie jest problemem później kogoś dodać. Z tego co wiem w Twoim miesiącu narodzin jest dokladnie tak samo, ze od dluzszego czasu funkcjonuje zamknięta grupa za nim zamknął sie miesiąc. Swoja drogą gratuluje ciąży Zazu😌

Tak tak mi chodzi o to, że zamykanie jej teraz i otwieranie nie da Wam prywatności. My miałyśmy dokładnie ten sam problem. Dlatego założyłyśmy grupę "publiczna" tam pisałyśmy do czasu prenatalnych ze świadomością żeby nie było jakoś super dużo prywaty bo jednak czytają wszyscy i dopiero jak padł konkretny termin (u nas wypadło że najmłodsza możliwa ciąża miała jakoś koło 9 tc i to chyba byłam ja w 8+5) to zamknęłyśmy na amen i wtedy już nie otwierałysmy. Bo rzeczywiście wcześniej można było się śmiało dodawać, ale odkąd jest ten błąd (a trwa to bardzo długo i raczej tak zostanie) to jest to o tyle niewygodne, że zaczniecie sobie pisać, wysyłać fotki itp. Nagle trzeba będzie dodać 5 osób (o ile będą wiedziały, że w ogóle jest wątek bo teraz nawet z linku nie widać zamkniętej grupy) to musicie się otworzyć i cała ta prywata jest publiczna niestety.
Jest jeszcze opcja poprosić aniaslu o dział zamknięty, tak zrobiły wrześniowki ale jest to o tyle upierdliwe, że każdego dodać i usunąć może tylko aniaslu i nie macie żadnej kontroli nad członkami (nie ma listy użytkowników jak w grupie i nie da się sprawdzić aktywności).
Dlatego ja na Waszym miejscu zostawiłabym te grupę publiczna tak żeby październikowe mamy mogły dołączać swobodnie i zamknąła już na stałe jakoś właśnie jak te z końca października na bank będą już miały serduszka.

Tobie również gratuluję 🥰
 
reklama
Większość grup dla mam w ten sposób sie zamyka , niektóre nawet wcześniej. Zadnych problemów nie widze w tym bo nikomu to drogi nie zamyka.
ja jeszcze nie widziałam, żeby jakąś grupa się zamykała zanim dziewczyny będą miały szanse wysikać pozytywny test albo zrobić przyrost bety. Ale jak uważacie, ja najwyżej dołączę do listopadowych, jeżeli nie zdążę na swój miesiąc.
 
ja jeszcze nie widziałam, żeby jakąś grupa się zamykała zanim dziewczyny będą miały szanse wysikać pozytywny test albo zrobić przyrost bety. Ale jak uważacie, ja najwyżej dołączę do listopadowych, jeżeli nie zdążę na swój miesiąc.
Powstaje grupa, ktora sie zamknie z czasem. Ten foch jest tu z gory przesadzony 😅
 
Powstaje grupa, ktora sie zamknie z czasem. Ten foch jest tu z gory przesadzony 😅
to serio nie jest foch, nie mam tego w zwyczaju:) przed chwilą padlo, że się zamknie za tydzień, a za tydzień końcówka października będzie w 17dpo, serio nam się będzie okres 2dni spóźniał :)
 
to serio nie jest foch, nie mam tego w zwyczaju:) przed chwilą padlo, że się zamknie za tydzień, a za tydzień końcówka października będzie w 17dpo, serio nam się będzie okres 2dni spóźniał :)
to był tylko pomysł, ze może damy sobie tydzień. Nikt tego nie ustalił i nie dał sztywnego terminu.
 
to serio nie jest foch, nie mam tego w zwyczaju:) przed chwilą padlo, że się zamknie za tydzień, a za tydzień końcówka października będzie w 17dpo, serio nam się będzie okres 2dni spóźniał :)
Serio będziesz dawno po teście. Wszystkie staraczki z forum będą juz po teście. I ten watek nigdzie nie znika. Potencjalne mamy na pazdziernik moga sie pojawiać przez caly marzec, a i pozniej również bo będa szukały porady/pomocy etc. Narazie grupa jest otwarta i nie ma co lamentowac przed, za nim cokolwiek się wydarzyło z nią.
 
to był tylko pomysł, ze może damy sobie tydzień. Nikt tego nie ustalił i nie dał sztywnego terminu.

Dajcie sobie czas Dziewczyny. Wiem, że prywatny wątek daje duuuzo komfortu, ale dojdzie do Was jeszcze masa fajnych babek w tym pewnie sporo po przejściach, które przywitają się dopiero po pierwszym albo i kolejnym usg z serduszkiem.
Jeszcze będzie mnóstwo czasu na prywatne ploteczki 🥰

Rośnijcie zdrowo!
 
Dajcie sobie czas Dziewczyny. Wiem, że prywatny wątek daje duuuzo komfortu, ale dojdzie do Was jeszcze masa fajnych babek w tym pewnie sporo po przejściach, które przywitają się dopiero po pierwszym albo i kolejnym usg z serduszkiem.
Jeszcze będzie mnóstwo czasu na prywatne ploteczki 🥰

Rośnijcie zdrowo!
na pewno zrobimy tak, żeby każdy mógł do nas dołączyć. Nie ma co na zapas się tym zamartwiać. Narazie powstał pomysł grupy. Grupa została utworzona i jesteśmy na etapie dodawania się do niej. Codziennie przychodzi ktoś nowy. Po jakimś czasie zdecydujemy kiedy będzie właściwy moment na zamknięcie jej.
 
Cześć 😁 Mam na imię Justyna i jestem w drugiej ciąży. Moja córka ma 4.5 roku. Od wczoraj starałam się nadgonic wszystko co tutaj pisalyscie 😁

O ciąży dowiedziałam się w walentynki. Dwa dni po urodzinach przyszłego tatusia i byliśmy w szoku bo wręcz staraliśmy się nie zajsc 😅 i cytując klasyka " Jak do tego doszło nie wiem" 😁 Oboje uznaliśmy, że to jakiś pojedynczy komandos pokonał wszystkie przeszkody i wbrew wszystkiemu dotarł do celu 😁

Żeby nie było, że u nas tak łatwo o pierwszą ciążę staraliśmy się długo, badaliśmy nasienie, miałam iść na badanie drożności jajowodów, brałam hormony, monitorował cykl... I nic... Zaszliśmy w ciążę w cyklu bezowulacyjnym wg ginekologa 😁 Miałam już iść do szpitala na zabieg... Miałam kupiona koszule do szpitala... A zabrałam ja dopiero na poród bo miesiączka nie nadeszła 😁 Życie jest przewrotne 😁

Wg aplikacji aktualnie 4 tydzień i 3 dzień czyli 5 tydzień ciąży.
Beta z dziś 1337
Progesteron 40.67 ( wolałam zbadać bo przy pierwszej ciąży chwilę brałam jako, że ginekolog przepisał mi w trakcie starań).

Termin wypada mi dość późno bo na 24 października 🙂
Wizytę mam w środę :)

Trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamuśki 🌷 aby każda mogła przytulić swojego warzonego malucha ❤️
Czesc!
To u mnie podobnie, też 4+3, wg aplikacji termin 25 października 😅 wizytę mam dopiero 2 marca. Trochę się boję, bo nie mam mdłości o których piszą tu dziewczyny, że to znak że ciąża jest silna, ale może jeszcze na nie za wcześnie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc!
To u mnie podobnie, też 4+3, wg aplikacji termin 25 października 😅 wizytę mam dopiero 2 marca. Trochę się boję, bo nie mam mdłości o których piszą tu dziewczyny, że to znak że ciąża jest silna, ale może jeszcze na nie za wcześnie?
Jezu ja tez już świruje, naczytałam się o pustych jajach płodowych i siada mi na głowę.
 
Do góry