reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

Moim zdaniem każdy jest inny i każdy musi robić tak jak mu odpowiada, tak żeby się z tym czuł komfortowo. Jak ktoś ma za sobą też przykre doświadczenie to też będzie już ostrożniej i z dystansem podchodził. Pamiętajcie zróbcie tak żebyście Wy dobrze się czuły, a nie inni 💚
 
reklama
A macie w ogóle jakieś objawy ciąży już?
Ja oprócz tych plamien to nie czuje nic. Ani cyce nie bolą, ani nie jest mi niedobrze. No kompletnie nic nie czuję.
Od poczatku czyli 4t mdlosci okrutne , zmeczenie i bol piersi ale znośny. I golnie cycki pełniejsze sie zrobiły. I zdecydowanie wole dni kiedy mnie objawy nie męczą 😊😊
 
myślę że takie nieprzyznawanie się nie jest czymś złym. Zawsze jak będziesz gotowa i powiedz w końcu o tym możesz powiedzieć że nie chciałaś się wcześniej przyznawac bo obawiałas się że znów się ta wieść za szybko rozniesie i wolslas tego uniknąć.
Tak właśnie zamierzam się wytłumaczyć. Dzięki :)
bardzo Ci współczuję, to musiało być bardzo przykre. Takie tłumaczenie wszystkim wkoło też pewnie nie było komfortowe.
Ja już zaczynam mieć wrażenie że wszyscy widzą mój brzuch ;) i że zaraz samo wyjdzie na jaw.
Mnie dzisiaj w pracy jedna babka zapytała, czy nie chcemy dzieci z mężem (pracujemy w jednej firmie). A co do brzucha, to mój jest tak wzdęty, że bez większych problemów można stwierdzić, że jestem w ciąży. Tylko nie w 5tc, a w 35 🤣
 
A są tu mamy, których to jest drugie dzieciątko?
Mój Synek jest wcześniakiem, sporo za nami i chyba będę spokojniejsza dopiero gdy będę czuć ruchy 🥺
Któraś z Was też ma termin na końcówkę października?
Ja już mam córeczkę z października 2019, ale termin mam na początek, nie na koniec października.
Kochana, wiem że czujesz się rozbita i przestraszona. Doskonale znam to uczucie. Ale jedyne co możesz zrobić w tej chwili, to czekać. Niestety na tym etapie jesteśmy bezsilne..wyłącz telefon, nie czytaj, zajmij głowę czymś innym. Stres jest najgorszym wrogiem. Trzymam kciuki i daj znać jutro jak wyjdą wyniki.

No nieźle! Ja właśnie leżę pod kocykiem i jak zwykle pod wieczór czuję już wypieki na twarzy. Miłe uczucie, bo przy problemach z tarczycą zazwyczaj jestem kostką lodu 🤓

A tak z innej beczki...przed chwilą dzwoniła szwagierka. Zapytała czemu fajek nie palę. Odpowiedziałam zgodnie z prawdą, że rzuciłam jakiś czas temu, bo chciałam. Powiedziała, że ma nadzieję, że jak coś się będzie dziać w moim brzuszku, to jej powiem. Przytaknełam...i skłamałam w żywe oczy. Mega źle się z tym czuję, mąż mówi że moglibyśmy powiedzieć rodzeństwu, ale oboje się boimy, że rozniesie się to dalej. Do końca 1trymestru chciałabym zachować to w swoim gronie, dla swojego bezpieczeństwa...
Też rzuciłam, jak postanowiliśmy rozpocząć starania 🙊 ale nikt o to nie pyta na razie, na szczęście. Ja powiem najbliższej rodzinie, jak zobaczę bijace serduszko.
 
Ja już mam córeczkę z października 2019, ale termin mam na początek, nie na koniec października.

Też rzuciłam, jak postanowiliśmy rozpocząć starania 🙊 ale nikt o to nie pyta na razie, na szczęście. Ja powiem najbliższej rodzinie, jak zobaczę bijace serduszko.
Nie ciągnie Cię do papierosów? Mnie kompletnie nie. Rzucałam z książką, metoda easyway - Allan Carr. Polecam każdemu palaczowi 👌
 
A z objawów, to mdłości mam tak okrutne, piersi bardzo tkliwe. W nocy mąż mnie złapał za pierś, to miałam sen, że urodziłam i odciągałam pokarm laktatorem, bo miałam zastój pokarmu i dlatego mnie ta pierś tak bolała. 😅🙈
 
Nie ciągnie Cię do papierosów? Mnie kompletnie nie. Rzucałam z książką, metoda easyway - Allan Carr. Polecam każdemu palaczowi 👌
Ciąża to dla mnie taki okres, że totalnie odrzucam papierosy, nie ciągnie mnie, bo wiem że moglabym zaszkodzić tym maluszkowi, a tego bym sobie nie wybaczyła.
 
Ciąża to dla mnie taki okres, że totalnie odrzucam papierosy, nie ciągnie mnie, bo wiem że moglabym zaszkodzić tym maluszkowi, a tego bym sobie nie wybaczyła.
Jasne, ja w pierwszej miałam dokładnie tak samo. Nie wyobrażam sobie, jak można świadomie truć fasolkę. Rzuciłam jednak trochę wcześniej i tym razem wydało mi się to super proste.
A z objawów, to mdłości mam tak okrutne, piersi bardzo tkliwe. W nocy mąż mnie złapał za pierś, to miałam sen, że urodziłam i odciągałam pokarm laktatorem, bo miałam zastój pokarmu i dlatego mnie ta pierś tak bolała. 😅🙈
🤣 Nowy poziom snów erotycznych
 
Właśnie zaaplikowałam kolejna dawkę luteiny. Na palcu miałam trochę takiej brązowej wydzieliny, tak jakbym włożyła palca do słoika z dżemem😃 nie było tego dużo. Mniej niż ostatnio.
Ale za to brzuch znowu zaczął pobolewac.
Jak nie urok, to s*aczka🥴
Idę zaraz spać.
 
reklama
Tak właśnie zamierzam się wytłumaczyć. Dzięki :)

Mnie dzisiaj w pracy jedna babka zapytała, czy nie chcemy dzieci z mężem (pracujemy w jednej firmie). A co do brzucha, to mój jest tak wzdęty, że bez większych problemów można stwierdzić, że jestem w ciąży. Tylko nie w 5tc, a w 35 🤣
matko mam to samo z tym brzuchem 😅😅 plus od 3 dni meczy mnie bezsenność 😴😴😴 oczywiście przechodzi punkt 8 rano ..
 
Do góry