reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2022

Dziewczyny, uzywacie juz badz uzywalyscie w poprzednich ciazach poduszek ciazowych?
Zbieram sie, zeby jakas kupic ale tyle tego jest na rynku, ze juz sama nie wiem ktora wybrac.
Niestety moja ulubiona pozycja do spania to jak placek na brzuchu i jak sie budze w srodku nocy to mam wyrzuty sumienia, ze fasolke dusze😅

Ja polecam tą:


Będę używać trzecią ciążę, bardzo lubię. Pokrowiec można zdjąć i wyprać :)
 
reklama
Dziewczyny, uzywacie juz badz uzywalyscie w poprzednich ciazach poduszek ciazowych?
Zbieram sie, zeby jakas kupic ale tyle tego jest na rynku, ze juz sama nie wiem ktora wybrac.
Niestety moja ulubiona pozycja do spania to jak placek na brzuchu i jak sie budze w srodku nocy to mam wyrzuty sumienia, ze fasolke dusze😅
Ja nadal śpię z jednym miśkiem między nogami a drugim pod głowa:D na brzuchu nigdy nie lubiłam spać. Czekam na poduszkę bo ma mi oddać siostra mojego męża. :) nie napisze z jakiej firmy bo ja też dostałam już ponad 5 lat temu ale ma zdejmowany pokrowiec i można sobie odświeżyć.
 
Ja polecam tą:


Będę używać trzecią ciążę, bardzo lubię. Pokrowiec można zdjąć i wyprać :)
Super że piszesz o niej bo właśnie nad taką się zastanawiałam 😀 w poprzednich ciążach miałam w kształcie I ale już się nie nadaje a czytałam dużo pozytywnych opinii 😊
 
Tez sie nad nia zastanawiam ale kusi mnie jeszcze taka w ksztalcie U i juz sama nie wiem ktora lepsza
Nie testowałam takiej w kształcie U, ale tak sobie myślę, że zajmuje więcej miejsca, a zdarzają się noce, że mamy 2 dodatkowe osoby w łóżku jak dzieci przywędrują 😂 więc u mnie by się już teraz nie sprawdziła. Jak potrzebowalam to zmieniałam bok razem z poduszką, ale na pozniejszym etapie i tak spałam już głównie na lewym boku
 
reklama
Dziewczyny, co sądzicie o bankowaniu krwi pepowinowej ?
Ja cały czas nad tym myślę, tym bardziej, że w domu mam już dwójkę dzieciaków. Więc taka krew mogłaby być użyta w razie potrzeby również dla nich. Tylko same koszty trochę mnie od tego odstraszają🤔
Jeżeli kogoś stać na taki wydatek, a w rodzinie są przypadki różnych chorób to myślę że to jest dobra opcja.
 
Do góry