reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Bo już słyszę te komentarze głównie teściowej...to już mi słabo 😄😁😁 od razu mi humor popsuje
Ale za tydzień idziemy na wesele...Nie chciałabym aby rodzina była w szoku...kilka dni to może ochłoną
Ja czekam by powiedzieć synkowi jak będę wiedziała kto...Nam ok byle zdrowe ale nastawi się młody a potem co. Poza tym bardziej konkretnie to sobie to pouklada ;)
 
reklama
Ja czekam by powiedzieć synkowi jak będę wiedziała kto...Nam ok byle zdrowe ale nastawi się młody a potem co. Poza tym bardziej konkretnie to sobie to pouklada ;)
Mój już ma imiona Kacper i Gabrysia i mówi, że on czuje, że to będzie chłopak 😂😂😂
Imiona dzieci z przedszkola, ja mówię, a może ja wybiorę z tatą, a on że nie już postanowił...
Przecież ma być Hania albo Antoś, Ignaś, Franek 🙈
 
Dziewczyny czy Wasi bliscy juz wiedzą o ciąży?? Czesc czytałam ze tak...a jest któraś co jeszcze trzyma w tajemnicy?? Bo u mnie tylko mama siostra i szefowa...reszta nic. Ale kurde tak jeszcze chciałabym przeciągnąć...ale znowu mega widać no ukryć ciężko...ehhhh
U mnie dużo osób już wie a dziś mam 14+1 tc. Synom póki co powiedziałam że spróbuję załatwić dzidziusia ;) jak będę znała płeć to powiem ze ten dzidziuś jest u mnie w brzuchu.
Chociaż brzucha już nie ukryje :D
Hej dziewczyny jestem właśnie w 11t 5d termin mam na 21 październik 🙂 to moja pierwsza ciąża🙂 mam pytanie czy macie ból głowy w ciąży? Ewentualnie jak sobie z tym radzicie? Mnie kurcze codziennie boli zwariować można..
Na ból głowy dużo się nawadniaj, odpoczywaj i ewentualnie jakiś apap czy inny paracetamol.
My też chcemy w święta, rodzice i dzieci na razie nie wiedzą. A u mnie to już bedzie 16tc. Najgorzej, że właśnie złapałam wirusa dróg oddechowych i boję się o ciążę :(
Ja biorę teraz antybiotyk na zapalenie zatok. Próbowałam się leczyć innymi sposobami ale choroba szła dalej i jak już nie mogłam ruszyć głowa i płakałam z bólu to wzięłam antybiotyk... po dwóch tabletkach ulga nie do opisania.
 
Zobaczcie jaki fajny pomysł, na przekazanie informacji o ciąży w święta 😉

U Nas było już w święta... było w prima sprilis😉
Teraz skłaniam się ku opcji zdjęcia stóp naszej familii z dopiskiem
" w tym roku przybędą Nam 2 stopy więcej"
I będę musiała to zrobić w przyszłym tygodniu bo 17 wesele😉
 
U mnie wiedzą najbliżsi mama i rodzeństwo. Dzieciaki póki co nie wiedzą ale jeszcze nic nie widać, dopiero 12 tydzień. Jeszcze trochę zaczekam żeby dzieciaki się dowiedziały, może jak już będzie bardziej widać, chyba że strasza sześciolatka będzie się dopytywać, a niespełna dwulatkowi raczej różnicy nie zrobi ta wiedza 😀
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czy Wasi bliscy juz wiedzą o ciąży?? Czesc czytałam ze tak...a jest któraś co jeszcze trzyma w tajemnicy?? Bo u mnie tylko mama siostra i szefowa...reszta nic. Ale kurde tak jeszcze chciałabym przeciągnąć...ale znowu mega widać no ukryć ciężko...ehhhh
u nas wie najbliższa rodzina, już nie dało się ukryć i wiedzą też wszyscy w pracy bo nie moge już nic dźwigać więc dostaje 'zadania' dopasowane do ciąży
 
U mnie wiedzą najbliżsi mama i rodzeństwo. Dzieciaki póki co nie wiedzą ale jeszcze nic nie widać, dopiero 12 tydzień. Jeszcze trochę zaczekam żeby dzieciaki się dowiedziały, może jak już będzie bardziej widać, chyba że strasza sześciolatka będzie się dopytywać, a niespełna dwulatkowi raczej różnicy nie zrobi ta wiedza 😀
Jeśli nie widać to ja wogóle siedzusłabym cicho...też mam 12+3
A fotka z 10- tego tyg
 

Załączniki

  • 20220322_154604.jpg
    20220322_154604.jpg
    771,1 KB · Wyświetleń: 84
aniach85 faktycznie widać 😊 ja po ostatniej ciąży miałam trochę nadprogramowych kilogramów i większy brzuch także jak ktoś nie wie pomyśli że przytyłam 😁
 
reklama
Do góry