reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny, tez tak macie ze po 3h nagle was nudzi i to znak ze trzeba znow cos przegryźć? Glodu nie czuje ale czasem tak mam, nawet coraz częściej ze musze cos przegryźć co 3h bo mi niedobrze jak pominę ten czas🤦‍♀️🤢
Ja mam znów także że mnie mdli jak jestem głodna, wystarczy że przegryzę cokolwiek i jest dobrze.
 
Dziewczyny, tez tak macie ze po 3h nagle was nudzi i to znak ze trzeba znow cos przegryźć? Glodu nie czuje ale czasem tak mam, nawet coraz częściej ze musze cos przegryźć co 3h bo mi niedobrze jak pominę ten czas🤦‍♀️🤢
U mnie podobnie, ale mam tak odkąd mnie nie mdli cały dzień.
A rano jak się obudzę, to szybko się ogarniam( o ile syn mi da) i muszę coś zjeść bo aż mi niedobrze z głodu. Trzeba jeszcze odczekać pół h po Euthyroxie
 
Mam to samo, głodu jeszcze nie czuje a zaczyna mnie mulić. Jak bedę chciała przeczekać i nie zjem, to robi mi się tak niedobrze, że już nawet jedzenie nie pomaga.
Mówiłam dzisiaj właśnie narzeczonemu, że głód to piękne uczucie. Niedoceniałam go😅
Dlatego trzeba jeść jak poczujesz mulenie, wtedy nie ma problemu😏
 
Dlatego trzeba jeść jak poczujesz mulenie, wtedy nie ma problemu😏

Wtedy mniej muli ale mnie jednak dalej muli. I na nic nie mam ochoty więc muszę się zmusić do jedzenia. I dochodzi jeszcze to uczucie przepełnienia. I tak źle, i tak niedobrze 😅
I stary jeszcze pobrał jakąś aplikację i mówi te frazy co mu tam chyba podpowiada "pamietaj, że to uczucie niedługo minie". Śmiać mi sie chce bo sztucznie to brzmi ale noo stara się 🤣
 
Wtedy mniej muli ale mnie jednak dalej muli. I na nic nie mam ochoty więc muszę się zmusić do jedzenia. I dochodzi jeszcze to uczucie przepełnienia. I tak źle, i tak niedobrze 😅
I stary jeszcze pobrał jakąś aplikację i mówi te frazy co mu tam chyba podpowiada "pamietaj, że to uczucie niedługo minie". Śmiać mi sie chce bo sztucznie to brzmi ale noo stara się 🤣
Ale kochany!! 😅😅😅
 
Tak to jest tak jak mówisz, nie naciągnęłam to jest śmieszne że człowiek charuje jak wół a jak potrzebuje to nie ma... Ja myślałam ,e muszę iść po kosiniakowe ale skoro to ZUS podwyższa to chętniej od nich wezmę 😅

Wiesz ja miałam przypadek szybkiej ciąży po zabiegu i nie mogłam czekać na termin na NFZ a mój lekarz co 2 tyg chce mieć widzieć na razie a na NFZ no ciężko...
U nas w szpitalu nikt nie chce pracować i lekarze są dwa dni w tygodniu. Zapchane ze masakra. Ja ze względu na ciążę się wcisnęłam a teraz się umawiam z wyprzedzeniem. Dramat jest.
Co na obiad?
Ja makaron z pomidorami koktajlowymi
Chłopaki pierogi z jabłkiem i cynamonem
Frytki z keczupem :D dzisiejszy szczyt moich możliwości ale chociaż frytki ze swoich ziemniaków:D
 
reklama
W szpitalu na pediatrii był dzis do wyboru makaron z sosem lub bigos z kajzerką plus zupka fasolkowa. Normalnie w Polskim państwowym szpitalu można było wybrać obiad! Prawie padłam z wrażenia , a jakie śniadania i kolację dają, nawet narcheweczki w słupki pocięte! Luksus ;)
W szpitalu jesteś z dzieckiem?
 
Do góry