reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2022

To proszę o dodanie[emoji2]

U mnie kosztów brak- wszystko na kase chorych (Pappa z racji wieku)

Właśnie się wqrv na maxa- mężowi cofnęli urlop który miał podpisany i wyglada na to ze do Grecji lecę sama[emoji35]
A wiesz że bez ważnego powodu nie może tego zrobić, a jeśli macie wpłaconą zaliczkę i nie można anulowac rezerwacji to poniesione koszta zwraca pracodawca [emoji6],
 
reklama
Sprawdziłam .. 450 😐😂
Ja ostatnio za badania bez potwierdzonej grupy krwi też płaciłam 290zl 🤦 mnie to bardzo wkurza bo ja co miesiąc przelew robię do ZUS na 700zl... A do lekarza prywatnie a za szpital za dwa dni zastany ZUS 27zl mi wypłacił ... Na emeryturę mi się z tego nie odkłada tylko lata mi się liczą... To zastanawiam się na co są te pieniądze tam jak w czasie choroby nawet mi godnie nie zapłacą a macierzynski będę miała 700zl
 
A wiesz że bez ważnego powodu nie może tego zrobić, a jeśli macie wpłaconą zaliczkę i nie można anulowac rezerwacji to poniesione koszta zwraca pracodawca [emoji6],
Też do końca to tak nie jest... Jeżeli pracodawca wykarze że w tym czasie firma strać bo np nie m nikogo na to stanowisko to może... 😕
 
Ja ostatnio za badania bez potwierdzonej grupy krwi też płaciłam 290zl 🤦 mnie to bardzo wkurza bo ja co miesiąc przelew robię do ZUS na 700zl... A do lekarza prywatnie a za szpital za dwa dni zastany ZUS 27zl mi wypłacił ... Na emeryturę mi się z tego nie odkłada tylko lata mi się liczą... To zastanawiam się na co są te pieniądze tam jak w czasie choroby nawet mi godnie nie zapłacą a macierzynski będę miała 700zl
Ja dziś na badania wydałam 310 zł( HIV, WR, toxo, cytomegalia, różyczka)
Szukałam pakietu jakiegoś prywatnie( indywidualnie) ale z tego co znalazłam to tylko zniżki są na badania, a zniżkę to i tak mam bo mi labo dało
 
Ja ostatnio za badania bez potwierdzonej grupy krwi też płaciłam 290zl 🤦 mnie to bardzo wkurza bo ja co miesiąc przelew robię do ZUS na 700zl... A do lekarza prywatnie a za szpital za dwa dni zastany ZUS 27zl mi wypłacił ... Na emeryturę mi się z tego nie odkłada tylko lata mi się liczą... To zastanawiam się na co są te pieniądze tam jak w czasie choroby nawet mi godnie nie zapłacą a macierzynski będę miała 700zl

Jesteś pewna, że macierzyński 700? Z tego co kojarzę to na jdg dobijają do 1000 jak wychodzi mniwj. I też zwalniają Cię z całego ZUS jak masz to najniższe.
 
Też do końca to tak nie jest... Jeżeli pracodawca wykarze że w tym czasie firma strać bo np nie m nikogo na to stanowisko to może... [emoji53]
Nie przynajmniej w at, jeśli już podpisał zgodę na urlop to jego obowiązkiem jest zapewnić zastępstwo na czas urlopu pracownika, przerabiałam z moim i jego pracodawcą to samo [emoji846], jeśli natomiast pracownik który miał być zastępstwem zwolnił się przed urlopem i wtedy firma musiałaby ponieść koszta, czy też nie wykonać usług z powodu braku pracownika to w takiej sytuacji może odwołać urlop.
 
Matko takie reklamy na forum ciążowym powinny być zakazane ;) Screenshot_20220316-155410_Chrome.jpg same fit babki :)
Ja z tematu fit mam hit na dziś
20220316_154816.jpg i tyle. Polecam jak ktoś ma fazę na kwaśne
 
reklama
Jesteś pewna, że macierzyński 700? Z tego co kojarzę to na jdg dobijają do 1000 jak wychodzi mniwj. I też zwalniają Cię z całego ZUS jak masz to najniższe.
Taak macierzyński z DG to ok 700zl nie wiem dokładnie ile a te 1000to kosiniakowe które się bardziej opłaca... A jak chce dalej prowadzić to muszę zdrowotne płacić ☺️
 
Do góry