reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

...oo a co tak na płacząco ?
Co się dzieje...?
obeszłam dzisiaj chora pół galerii w poszukiwaniach czegoś na chrzest/roczek w weekend. Nie znalazłam nic. Przymierzylam jeden garnitur w który się nie zmiescilam. Wkurza mnie to, ze tak się zaniedbałam. Nie chce mi się myć nawet włosów. Zawsze byłam „zrobiona”. A teraz.. Chora, gruba, brzydka. Jeszcze mam farbe nałożona tylko na odrost i mój mąż mówi ze nie widać żebym była w ogóle u fryzjera.. (mam ciemne włosy)
 
reklama
Ja tez wczoraj i dzisiaj miałam takie skrzepy ale dopiero po czasie skojarzyłam że mam zaparcia i podczas dwójki musiałam się siłować... więcej się nie powtórzyło także nigdzie nie jechałam na sprawdzenie.
Ale to wina mojego łakomstwa bo zjadłam czekoladę... już kur. wa nie tknę.
mi lekarz powiedział, ze może być krwawienie odbytnicze od zaparć, ale nie waginalne.
Ze bez względu na to jak się spinasz- nie powinnaś mieć od tego krwawień.
 
obeszłam dzisiaj chora pół galerii w poszukiwaniach czegoś na chrzest/roczek w weekend. Nie znalazłam nic. Przymierzylam jeden garnitur w który się nie zmiescilam. Wkurza mnie to, ze tak się zaniedbałam. Nie chce mi się myć nawet włosów. Zawsze byłam „zrobiona”. A teraz.. Chora, gruba, brzydka. Jeszcze mam farbe nałożona tylko na odrost i mój mąż mówi ze nie widać żebym była w ogóle u fryzjera.. (mam ciemne włosy)
Jak poczujesz się lepiej to zmienisz zdanie ;) ja się czułam jak kupa podczas tej choroby. Miałam wrażenie, że nigdy się nie wyleczę. Teraz czuję się już lepiej, trochę odżyłam :)
 
mi lekarz powiedział, ze może być krwawienie odbytnicze od zaparć, ale nie waginalne.
Ze bez względu na to jak się spinasz- nie powinnaś mieć od tego krwawień.
Dokladnie, odbytnicze jest krwawienie od zaparć a nie waginalne. Waginalnie to ja bym sprawdziła czy jednak jest w porzadku, bo może albo krwiak albo nadzerka sie zrobiła. @Magdalenams lekarze zazwyczaj zalecają aby dwie krople dziennie dawać syropu na zaparcie Lactu...losum :)
 
obeszłam dzisiaj chora pół galerii w poszukiwaniach czegoś na chrzest/roczek w weekend. Nie znalazłam nic. Przymierzylam jeden garnitur w który się nie zmiescilam. Wkurza mnie to, ze tak się zaniedbałam. Nie chce mi się myć nawet włosów. Zawsze byłam „zrobiona”. A teraz.. Chora, gruba, brzydka. Jeszcze mam farbe nałożona tylko na odrost i mój mąż mówi ze nie widać żebym była w ogóle u fryzjera.. (mam ciemne włosy)
kochana- nie farbowałam włosów od 2 lat. Od czasu ślubu ( 8 lat ) nie miałam zrobionych paznokci.
Moja twarz jest szorstka i się puszczy od hormonów.
Wszystko mi wisi po ostatniej ciąży i karmieniu piersią. W styczniu kupiłam ciuchy co by się dowartościować trochę, fajne, dopasowane…. No to ponosiłam 1.5 miesiąca i już sobie żadnych spodni nie ubiorę ….

Nie mam siły na nic poza szybkim prysznicem co drugi dzień i umyciem włosów raz na tydzień.
Chodzę w dresach, z nieogarem na głowie, bez grama makijażu.

Ogólnie taka zapuszczona nie byłam już daaaaaawno.

I dobrze.
Należy mi się odpoczynek od zadowalania społeczeństwa swoim wizerunkiem.
Robię minimum i nie mam wyrzutów sumienia, a jak się komuś nie podoba ze mam włosy tluste albo brwi niewyregulowany to niech się wali!

Właśnie dosłownie tworzy się we mnie drugi mózg, sorry jeśli nie wyglądam przy tym jak pierniczona Angelina Jolie.

NIE MUSISZ BYĆ MODELKA!
Jesteś matka, pracownica, żona, sprzątaczka, kucharka, pielęgniarka, a teraz w dodatku ciężarna.
Odpuść sobie.

Najpiękniejsze ci możesz przyodziać to Twój uśmiech i radość z chwili, to będzie Cie ozdabiać lepiej niż najlepszy garnitur czy najfajniejsza fryzura.
 
mi lekarz powiedział, ze może być krwawienie odbytnicze od zaparć, ale nie waginalne.
Ze bez względu na to jak się spinasz- nie powinnaś mieć od tego krwawień.
pochwa jest bardzo ukrwiona od progesteronu i przy spinaniu sie przy zaparciach może się zdarzyć że żyłka malutka pęknie i jest plamienie ... Ja miałam tak 2x na początku ciąży. Lekarz potwierdziła ze to możliwe.
 
mi lekarz powiedział, ze może być krwawienie odbytnicze od zaparć, ale nie waginalne.
Ze bez względu na to jak się spinasz- nie powinnaś mieć od tego krwawień.

Dokladnie, odbytnicze jest krwawienie od zaparć a nie waginalne. Waginalnie to ja bym sprawdziła czy jednak jest w porzadku, bo może albo krwiak albo nadzerka sie zrobiła. @Magdalenams lekarze zazwyczaj zalecają aby dwie krople dziennie dawać syropu na zaparcie Lactu...losum :)

pochwa jest bardzo ukrwiona od progesteronu i przy spinaniu sie przy zaparciach może się zdarzyć że żyłka malutka pęknie i jest plamienie ... Ja miałam tak 2x na początku ciąży. Lekarz potwierdziła ze to możliwe.
Będę póki co obserwować ale samo to że zdarzyło się dwa razy podczas dwójki to mnie raczej na ten powód naprowadza.
Poza tym to były świeże nitki krwi, które wyleciały razem z globulka.
Nie będę póki co panikować.
A zaparcie miałam mega :( już takiego nie pamiętam. Ale kuzwa wezmę się za dietę.
Lactu brałam w pierwszej ciąży ale jakoś słabo mnie ruszało... już bardziej myślałam czy czopkow nie kupić.
 
reklama
obeszłam dzisiaj chora pół galerii w poszukiwaniach czegoś na chrzest/roczek w weekend. Nie znalazłam nic. Przymierzylam jeden garnitur w który się nie zmiescilam. Wkurza mnie to, ze tak się zaniedbałam. Nie chce mi się myć nawet włosów. Zawsze byłam „zrobiona”. A teraz.. Chora, gruba, brzydka. Jeszcze mam farbe nałożona tylko na odrost i mój mąż mówi ze nie widać żebym była w ogóle u fryzjera.. (mam ciemne włosy)
Chora, gruba, brzydka...
To teraz pozostaje wyzdrowieć;)
Urodzić.
I zapisać się do kosmetyczki.
Może to głupie ale ja jak paznokcie pomaluje to czuje się jak dama 😀
A o twarzy nie wspomnę bo mam ciągle tak zoraną przez pryszcze że masakra...
Już nie wspomne że na codzień się ubieram jak kloszard, nic do siebie nie pasuje...
Jakoś żyć trzeba. I u ciebie będzie lepiej tylko najpierw się wykuruj.
 
Do góry