reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2022

ja od soboty do soboty....tak liczę. Jutro 11+2 i ide na usg przez ten spadek progesteronu w wynikach.... to mam nadzieję, że uspokaje sie do prenatalnych 25.03, choc to kolejne 2 tyg czekania.... trzymajcie jutro kciuki, żeby ten spadek proga Małemu nie zaszkodził 🙏🙏🙏🥰
Trzymam mocno kciuki będzie wszystko dobrze, zobaczysz! 😘
Ps. Badasz progesteron bo lekarz zalecił czy sama z ciekawości? Bo widze wiele z Was bada a ja nie badałam i nie wiem czy cos mnie omija czy nie😅 kurcze, dziewczyny wy juz wchodzicie w 12tyg, ale to zleciało!!!! Ja dopiero jestem 8+4...
 
reklama
Trzymam mocno kciuki będzie wszystko dobrze, zobaczysz! 😘
Ps. Badasz progesteron bo lekarz zalecił czy sama z ciekawości? Bo widze wiele z Was bada a ja nie badałam i nie wiem czy cos mnie omija czy nie😅 kurcze, dziewczyny wy juz wchodzicie w 12tyg, ale to zleciało!!!! Ja dopiero jestem 8+4...
Ja tez 8+4 i też nie badam progesteronu :)
Jutro mam wizytę u ginekologa, więc mam nadzieję, że zobaczę większą już fasolkę. Niby nic się złego nie dzieje, ale głowa pełna strachu czy będzie wszystko dobrze. Mdłości odbierają mi moc, najchętniej leżałabym cały dzień plackiem.
 
No i niedziela za nami, kolejny tydzień przed....Niech szybko leci bo ja już do tego 21.03 mam biedę doczekać.
O tak, bo Ty ciągle czekasz do tego 21.03 - a wtedy też pierwszy dzień wiosny? :)

Ja mam wizytę w czwartek - idę z USG i wynikami badania krwi. Wtedy pewnie powie mi kiedy mam przyjść na USG genetyczne i co z PAPP-A, a później połówkowe i byle do porodu [emoji28]
 
Witam w poniedziałek! Wczoraj miałam pierwszy dzień bez wymiotów od nawet nie wiem kiedy... 3 tygodni 🎉 ? Schudłam dobre kilka kg :( Już kilka osób się mnie pytało czemu jestem taka blada,chora i itp. Stary też chcę mnie do lekarza wysłać ale ja generalnie czuję się dobrze więc chyba przeczekam ten stan. Mam nadzieję że idzie w stronę lepszego chociaż, dziś już tak dobrze nie jest 🙈😅 Mi ten czas bardzo szybko leci, dopiero robiłam przecież testy a za tydzień już prenatalne i kolejna wizyta. Magia, teraz mam ostatni tydzień pracy więc też zapowiada się ogień ale potem już tylko joga i chill. Udanego tygodnia dziewczyny ☀
 
Witam w poniedziałek! Wczoraj miałam pierwszy dzień bez wymiotów od nawet nie wiem kiedy... 3 tygodni [emoji322] ? Schudłam dobre kilka kg :( Już kilka osób się mnie pytało czemu jestem taka blada,chora i itp. Stary też chcę mnie do lekarza wysłać ale ja generalnie czuję się dobrze więc chyba przeczekam ten stan. Mam nadzieję że idzie w stronę lepszego chociaż, dziś już tak dobrze nie jest [emoji85][emoji28] Mi ten czas bardzo szybko leci, dopiero robiłam przecież testy a za tydzień już prenatalne i kolejna wizyta. Magia, teraz mam ostatni tydzień pracy więc też zapowiada się ogień ale potem już tylko joga i chill. Udanego tygodnia dziewczyny [emoji295]
Przed jakimś urlopem czy już idziesz na L4 bo to przeoczyłam chyba ;)
 
Hej Dziewczyny! Witam Was w tym słonecznym tygodniu.❤️🌸 postaram się juz teraz być na bieżąco. 😁 Jak Wasze samopoczucia? Która ma w tym tygodniu wizytę?
Ja dziś podczas suszenia włosów zobaczyłam maskarę . No tak mi lecą włosy… Przed ciąża brałam non stop Biotebal, cynk i wcierki. Teraz nic i chyba brakuje moim włosom tego, że aż tak mi lecą. Tarczyce mam dobra…
 
ja od soboty do soboty....tak liczę. Jutro 11+2 i ide na usg przez ten spadek progesteronu w wynikach.... to mam nadzieję, że uspokaje sie do prenatalnych 25.03, choc to kolejne 2 tyg czekania.... trzymajcie jutro kciuki, żeby ten spadek proga Małemu nie zaszkodził 🙏🙏🙏🥰
Kciuki . Ja dziś badania robiłam, poprosiłam też o progesteron i tego wyniku się obawiam ale stwierdziłam że lepiej wiedzieć. Poza tym mialam jak na złość problem z moczem ale wody się napiłam i dałam radę. Jak na złość a mówiłam Em żeby pojemnik dał na pralkę bo się rozpędzę i zapomnę...a tu blokada.
Krew upuszczona może na spokojność podziała.
Wyniki jutro a te chyba toxo i coś tam za 2 dni.
 
O tak, bo Ty ciągle czekasz do tego 21.03 - a wtedy też pierwszy dzień wiosny? :)

Ja mam wizytę w czwartek - idę z USG i wynikami badania krwi. Wtedy pewnie powie mi kiedy mam przyjść na USG genetyczne i co z PAPP-A, a później połówkowe i byle do porodu [emoji28]
Tak...czekam na bociana i odlot haha
 
reklama
Witam w poniedziałek! Wczoraj miałam pierwszy dzień bez wymiotów od nawet nie wiem kiedy... 3 tygodni 🎉 ? Schudłam dobre kilka kg :( Już kilka osób się mnie pytało czemu jestem taka blada,chora i itp. Stary też chcę mnie do lekarza wysłać ale ja generalnie czuję się dobrze więc chyba przeczekam ten stan. Mam nadzieję że idzie w stronę lepszego chociaż, dziś już tak dobrze nie jest 🙈😅 Mi ten czas bardzo szybko leci, dopiero robiłam przecież testy a za tydzień już prenatalne i kolejna wizyta. Magia, teraz mam ostatni tydzień pracy więc też zapowiada się ogień ale potem już tylko joga i chill. Udanego tygodnia dziewczyny ☀
W którym tygodniu jesteś, że już za tydzień masz prenatalne??
 
Do góry