reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Pappa to badanie z krwi w dniu w którym masz usg prenatalne i w tym samym dniu musisz mieć pobraną krew na to badanie.

A jest gdzieś w internetach napisane, że w tym samym dniu? Ja już nie pamiętam kiedy robiłam w poprzedniej ciąży, ale wątpię, abym miała krew pobierana w tym samym dniu co USG. Trochę paranoja, ale może ja się nie znam ;)
Ja mam papę 6 dni przed usg, by na usg mieć już komplet zrobiony.
 
Nie myślę 😅 pewnie skoczylo ale jadąc juz 2 miesiące na kremach warzywnych i rzeczach na parze bylo to silniejsze ode mnie 😅 więcej nie będę tak szaleć bo nie chce ryzykować
ojj kochana ja przed punkcją byłam 4mc na diecie... myslalam ze to za mna. A tu jeszcze gorzej bo cukrzyca ciążowa.. od 2 tyg znow na diecie....
Glukometr dostaniesz za Free od diabetologa wiec spokojnie, nie kupuj. Ja kupilam w tamtym roku jeszcze bo na czczo mi wysoka glukoza wyszla i bałam sie ze transfer sie nie uda przez cukry... i badalam juz wtedy ale bez diety🤦‍♀️
 
Dzień dobry[emoji57]

Czy wczesne wstawanie tez jest objawem ciążowym???[emoji23][emoji23][emoji23]- wcześniej żadna siła by mnie w sobotę o 7 z łóżka nie wygnała…

Ja dostałam skierowanie na Pappa test z racji wieku i robię zaraz po powrocie z Grecji- tj 11.04 mam termin.

Wszystkim mającym maluchy w domu - życzę siły… pamietam jak w drugiej ciąży podałam wczesnym popołudniem a mój , wtedy 2-latek, bawił się na kocyku jak ja drzemałam… a teraz jak widzą ze mi się chce spać to mnie sami wysyłają na drzemkę ale „do łóżka a nie na kanapę”[emoji23]
Czyli właśnie jestem na tym etapie co Ty z dwulatkiem... masakra
 
Czyli właśnie jestem na tym etapie co Ty z dwulatkiem... masakra
Tylko on układał klocki tak długo jak spałam i się z kocyka nie ruszał…

Eeej to nie tak strasznie daleko, może uda się kiedyś na kawkę umówić [emoji3]
Napewno, to tylko godzinka jazdy z jedna strone


Kurde, czuje się jakbym conajmniej sama to drzewo zcinala i pakowała kawałkami na przyczepę…
 
ojj kochana ja przed punkcją byłam 4mc na diecie... myslalam ze to za mna. A tu jeszcze gorzej bo cukrzyca ciążowa.. od 2 tyg znow na diecie....
Glukometr dostaniesz za Free od diabetologa wiec spokojnie, nie kupuj. Ja kupilam w tamtym roku jeszcze bo na czczo mi wysoka glukoza wyszla i bałam sie ze transfer sie nie uda przez cukry... i badalam juz wtedy ale bez diety🤦‍♀️
Ojej biedna 😔 tulę mocno! I jak sie czujesz, lepiej na diecie? Organizm czujesz ze lepiej funkcjonuje czy tylko różnice widac w pomiarach? Trzymam mocno kciuki za Ciebie! Dziękuję za info, wstrzymam sie z kupnem glukometru. Nie wiedzialam ze mozna za darmo dostać. Dziękuję!
 
reklama
Do góry