reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Mogłam naprawdę bez kolejki? 😱 Ja myslalam ze tylko te w zaawansowanej ciąży mogą
Można, ale kto wie czy by Cię inne osoby nie zjadły, jak ciąży nie widać to niektóre osoby zwłaszcza kobiety często dostają jakiegoś zajoba 🤦🏼‍♀️
Ja w 9 miesiacu pierwszy raz chciałam wejść bez kolejki i starsza pani zaczęła mnie popychać i mówić że mam stać w kolejce jak wszyscy 🤦🏼‍♀️
 
reklama
Można, ale kto wie czy by Cię inne osoby nie zjadły, jak ciąży nie widać to niektóre osoby zwłaszcza kobiety często dostają jakiegoś zajoba 🤦🏼‍♀️
Ja w 9 miesiacu pierwszy raz chciałam wejść bez kolejki i starsza pani zaczęła mnie popychać i mówić że mam stać w kolejce jak wszyscy 🤦🏼‍♀️
Ojej, współczuję Ci! 😥 Ludzie czasem nie maja taktu. Tymbardziej starszym sie dziwię, przecież tez kiedys ta pani byla w ciąży i powinna rozumiec druga kobietę...

Racja, moglo być dzis różnie. Strasznie tłoczno i niektore panie (ok 40 lat) pytaly sie czy moga poza kolejką bo sie slabiej czuja ale nikt ich nie chcial puścić. Fakt widac ze sie im spieszyło ale jednak, każdy patrzył podejrzliwie. Jakies starsze babcie w kolejce sie kłóciły o powietrze. Także ja wolalam siedzieć cicho i przeczekać 😅
 
Jak się okazało zupełnie dla mnie niespodziewanie mam za wysoki cukier . Glukoza z krwi mi wyszła 96, lekarz do mnie dzwonił żebym zrobiła krzywą. Byłam dzisiaj , nawet jakoś zniosłam to badanie a bardzo się bałam . Czekam na wyniki ale raczej nastawiam się na diagnozę cukrzycy ciążowej , bo pomiar glukometrem dzisiaj rano miałam 99…
Kochana i jak u Ciebie teraz? Bo u mnie dziś wyniki wyszly takie same jak u Ciebie, 96 z krwii 🥺
 
Iii melduje się po raz drugi.
Wywalczyłam moje leki, mam zapas na 1.5 teraz muahahahahaha 💪
W dodatku mąż w domu, obiad mi zrobi ❤️ dziecia ze szkoły odbierze ❤️ jestem w raju ❤️
Także dzisiaj mam mieć na obiad puree ziemniaczane ( mocno sobie zasole ), jajko sadzone z miękkim żółtkiem i mizerię bez cebuli ❤️ dalej względnie bezmięsnie bo wciąż mnie mocno odpycha na sama myśl….
Zjadłabym jakaś sucha biała rybkę, ale taka bez tłuszczu totalnie, najlepiej pieczona i do tego ryż ❤️
 
Cześć dziewczyny! To i ja się odezwę i przedstawię. Jestem Kasia mam już 2jke pędraków (9 córka i 5syn). To moja 3ciąza jakże niespodziewana, byłam pewna że jesteśmy w komplecie a tu psikus. Nie odzywałam się do tej pory bo musiałam ułożyć sobie plany życiowe od nowa ;) po pierwsze prawie umarłam że stresu, bo mam już 34lata i ogarnęła mnie panika ale taka, że nie mogłam się ruszyć z miejsca, brakowało mi powietrza i świat się zatrzymywał. Jestem już po pierwszej wizycie i wychodzi 8 tydzień, widziałam serduszko i powoli oswajam się z myślą, że jednak może będzie dobrze :) wyobraźcie sobie, że przeczytałam wszystkie strony forum...byłam zdesperowana . Także witam Was wszystkie ciepło i serdecznie !
Witaj jestesmy w jednakowym wieku i moje dzieci 10 i 5 wiec podobnie. Tylko ja jestem szalona i u mnie ciaza planowana😜
 
Czy też tak macie że do południa ok a potem taki zjazd? Ja po południu to już a to boli a to denerwuje...a to sił brak.
Ja tez tak mam, popoludniu gorzej mnie mdli i spać mi się chce, chyba świadomość ze w pracy musze się jakoś trzymać no nikt jeszcze dlugo nie bedzie wiedział mobilizuje mnie podświadomie.
 

k.a.r.o.l.a moze uda nam sie urodzic w ten sam dzien​

Jusik gratulacje ☺️

Koszatniczka witaj 😉u nas tezz zaskoczenia wiec nie dziwie sie tym atakom serca 😁

Marta2432 niektorzy ludzie sa bez serca, niesety nic na to nie poradzisz.​

Sanza przynajmniej zobaczylas pecherzyk 👏

Ledwie wrocilam z Pl a juz tesknie za piekna pogoda, u nas znowu leje.... Tragedia.
Probuje sie umowic do poloznej na pierwsza wizyte i od rana dzwonilam juz uwaga 50 razy! i nie idzie sie dodzwonic. Jutro chyba wparuje do szpitala i moze tam sie uda.
 
reklama
Można, ale kto wie czy by Cię inne osoby nie zjadły, jak ciąży nie widać to niektóre osoby zwłaszcza kobiety często dostają jakiegoś zajoba 🤦🏼‍♀️
Ja w 9 miesiacu pierwszy raz chciałam wejść bez kolejki i starsza pani zaczęła mnie popychać i mówić że mam stać w kolejce jak wszyscy 🤦🏼‍♀️
co za babsko, popychać kobietę w ciąży 🤯 ludzie wstydu nie mają
 
Do góry