reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

to nie wazne jak zaawansowana ciąża. Ważne, że ciąża. Zawsze dobrze miec kartę ciąży ze sobą jakby co.
Ja ostatnio zajezdzam do lab ok 8.00 ( od 6 30 kolejka stoi pod lab mimo ze od 7 czynne) i w rejestracji mówię, że jestem w ciąży. Pani bierze moje zlecenie, niesie do pkt pobrań i wzywaja bez kolejki. W dupie mam, że będą sie rzucac ludzie w kolejce. Ja ledwo wytrzymuje w takich pomieszczeniach, strasznie mi duszno sie robi jak male pomieszczenie i duzo ludzi. Nie wspomne o covidzie w tym wszystkim.

Warto przeczytać Link do: Mamaginekolog i zrozumiesz dlaczego kobiety w ciazy maja pierwszeństwo 🙂
Wow! Dziekuje dziewczyny za te wiadomości!! Bo ja z moja glupia uprzejmością nie umiem sie domagać... Ba! Dzis w poczekalni usiadlam bo duszno mi było ale wyszedl starszy facet z punktu pobrań krwii i ja glupia wstalam i mu miejsce robię 🤦‍♀️ na szczęście Pan byl mily i kazał siedzieć i uciskal rękę na stojąco...
 
reklama
Wow! Dziekuje dziewczyny za te wiadomości!! Bo ja z moja glupia uprzejmością nie umiem sie domagać... Ba! Dzis w poczekalni usiadlam bo duszno mi było ale wyszedl starszy facet z punktu pobrań krwii i ja glupia wstalam i mu miejsce robię 🤦‍♀️ na szczęście Pan byl mily i kazał siedzieć i uciskal rękę na stojąco...
hahah kobieta w ciazy ustępuje miejsca facetowi.... jak to brzmi🤦‍♀️
 
Trzymam mocno od teraz :D ja pojechałam ostatnio bojowo nastawiona, że się wcisnę bo pewnie ludzi od groma. Labo od 7 a ja byłam może z 10 po i zero ludzi :)

Ja się pytam pielęgniarek a nie ludzi w kolejce. Jeszcze jakby społeczeństwo było kulturalne to mogę się pytać ale zazwyczaj przewracają oczami albo komentują. Dlatego też olewam wszystkich rowno i pukam do labo.
dokladnie pytac w rejestracji a nie ludzi w kolejce. Bo tu rzadko ktos rozumie tym bardziej jak nie 9mc ciąży 🤦‍♀️
 
Ja się chciałam wcisnąć głównie prze mdłości bo wiem że długo bym tam nie wystała:D ale jak mogę to korzystam. A sama też często przepuszczam kobiety w ciąży albo z małymi rozbrykanymi dziećmi:D jutro idę założyć kartę ciąży. Najwyższy czas bo już 9 tc.
 
Ojej, współczuję Ci! 😥 Ludzie czasem nie maja taktu. Tymbardziej starszym sie dziwię, przecież tez kiedys ta pani byla w ciąży i powinna rozumiec druga kobietę...

Racja, moglo być dzis różnie. Strasznie tłoczno i niektore panie (ok 40 lat) pytaly sie czy moga poza kolejką bo sie slabiej czuja ale nikt ich nie chcial puścić. Fakt widac ze sie im spieszyło ale jednak, każdy patrzył podejrzliwie. Jakies starsze babcie w kolejce sie kłóciły o powietrze. Także ja wolalam siedzieć cicho i przeczekać 😅

co za babsko, popychać kobietę w ciąży 🤯 ludzie wstydu nie mają

Hahahaha emerytki są najlepsze 10 kolejek do każdego specjalisty zajmą i latają z góry na dół pod nosem byś miała brzuch i tak Cię nie wpuszczą
Tacy ludzie uważają, że ciąża to nie choroba. Ja raz usłyszałam, od starszej kobiety do dziewczyny w ciąży, że tutaj są osoby chore (w kolejce) a ona w ciąży jest na własne życzenie, więc niech nie robi z siebie chorej i czeka tak jak wszyscy, bo pierwszeństwo to się starszym ludziom należy 🤦🏼‍♀️
 
Ja się chciałam wcisnąć głównie prze mdłości bo wiem że długo bym tam nie wystała:D ale jak mogę to korzystam. A sama też często przepuszczam kobiety w ciąży albo z małymi rozbrykanymi dziećmi:D jutro idę założyć kartę ciąży. Najwyższy czas bo już 9 tc.
ja robię badania w medicover to tam jest osobna kolejka dla kobiet w ciąży u położnej, nie ta ogólna, ze względu ma covid w dodatku umawiana na godzinę, wiec wywołują i tak po umówionej godzinie.
 
Mi za to bardzo słabo w tramwaju, jak jadę na stojąco z laptopem i maseczka na twarzy :/ nie daje rady i ściągam maseczkę
 
reklama
Trzymam mocno od teraz :D ja pojechałam ostatnio bojowo nastawiona, że się wcisnę bo pewnie ludzi od groma. Labo od 7 a ja byłam może z 10 po i zero ludzi :)

Ja się pytam pielęgniarek a nie ludzi w kolejce. Jeszcze jakby społeczeństwo było kulturalne to mogę się pytać ale zazwyczaj przewracają oczami albo komentują. Dlatego też olewam wszystkich rowno i pukam do labo.
słusznie, ja wchodziłam tez wcześniej bez kolejki, nie pytając nikogo. Tylko jak ktoś się wciskał mówiłam przepraszam, teraz ja wchodzę bez kolejki, mam pierwszeństwo.
 
Do góry