reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny, Spodnie zaczynają się robić za ciasne!!! Macie doświadczenie co najlepiej sprawdzi się na początku ciąży. Czy to już czas na jakieś ciążowe ciuchy? Na razie radzę sobie dresami bo ulubione dżinsy poszły już w odstawkę. Na szczęście jestem na L4 bo nie wyobrażam sobie co miałabym ubierać do biura😆 macie jakieś sprawdzone sieciowki lub sklepy internetowe z ciuchami dla kobitek w ciąży?
U mnie sprawdzają się leginsy, dresys, podnie dżinsowe ok, pod warunkiem, że stoję, jak siedzę, to rozpinana guzik 😜
 
Ojej, współczuję Ci! 😥 Ludzie czasem nie maja taktu. Tymbardziej starszym sie dziwię, przecież tez kiedys ta pani byla w ciąży i powinna rozumiec druga kobietę...

Racja, moglo być dzis różnie. Strasznie tłoczno i niektore panie (ok 40 lat) pytaly sie czy moga poza kolejką bo sie slabiej czuja ale nikt ich nie chcial puścić. Fakt widac ze sie im spieszyło ale jednak, każdy patrzył podejrzliwie. Jakies starsze babcie w kolejce sie kłóciły o powietrze. Także ja wolalam siedzieć cicho i przeczekać 😅
Jak ja się cieszę, że u mnie w lab się umawia na konkretną godzinę i zawsze się wchodzi o czasie.
 
Można, ale kto wie czy by Cię inne osoby nie zjadły, jak ciąży nie widać to niektóre osoby zwłaszcza kobiety często dostają jakiegoś zajoba 🤦🏼‍♀️
Ja w 9 miesiacu pierwszy raz chciałam wejść bez kolejki i starsza pani zaczęła mnie popychać i mówić że mam stać w kolejce jak wszyscy 🤦🏼‍♀️
Hahahaha emerytki są najlepsze 10 kolejek do każdego specjalisty zajmą i latają z góry na dół pod nosem byś miała brzuch i tak Cię nie wpuszczą
 
Bede musiala sie nauczyć, bo mam problem z domaganiem sie czy proszeniem o cokolwiek 🥺
Właśnie kminię jakby to zrobić z gracją, żeby inni nie pozjadali wzrokiem-powiedzieć w kolejce że jest się w ciąży i poprosić o pierwszeństwo czy jak to załatwiacie? :D Niby pierdoła, ale ja zawsze mam problem o cokolwiek prosić
 
U nas w labie Pani rejestratorka głośno mowi "kobieta w ciąży, proszę bez kolejki" I nie ma dyskusji ;) Ale faktycznie ludzie są nieczuli dla kobiet w ciąży. W pierwszej byłam pelna energii do samego końca, wpadam na pocztę z firmowymi przesyłkami, mowie głośno "dzien dobry" a wszyscy jak jeden głową w drugą stronę :) chwilę musiałam się zastanowić czy coś nie tak powiedziałam;)
 
Mogłam naprawdę bez kolejki? 😱 Ja myslalam ze tylko te w zaawansowanej ciąży mogą
to nie wazne jak zaawansowana ciąża. Ważne, że ciąża. Zawsze dobrze miec kartę ciąży ze sobą jakby co.
Ja ostatnio zajezdzam do lab ok 8.00 ( od 6 30 kolejka stoi pod lab mimo ze od 7 czynne) i w rejestracji mówię, że jestem w ciąży. Pani bierze moje zlecenie, niesie do pkt pobrań i wzywaja bez kolejki. W dupie mam, że będą sie rzucac ludzie w kolejce. Ja ledwo wytrzymuje w takich pomieszczeniach, strasznie mi duszno sie robi jak male pomieszczenie i duzo ludzi. Nie wspomne o covidzie w tym wszystkim.

Warto przeczytać Link do: Mamaginekolog i zrozumiesz dlaczego kobiety w ciazy maja pierwszeństwo 🙂
 
reklama
Dlatego jutro ide z rana. Pomijam ze w kolejce stalam prawie godzinę 🤷‍♀️ trzymaj proszę kciuki zeby jutro ciut lepsze byly wyniki🤞
Trzymam mocno od teraz :D ja pojechałam ostatnio bojowo nastawiona, że się wcisnę bo pewnie ludzi od groma. Labo od 7 a ja byłam może z 10 po i zero ludzi :)
Właśnie kminię jakby to zrobić z gracją, żeby inni nie pozjadali wzrokiem-powiedzieć w kolejce że jest się w ciąży i poprosić o pierwszeństwo czy jak to załatwiacie? :D Niby pierdoła, ale ja zawsze mam problem o cokolwiek prosić
Ja się pytam pielęgniarek a nie ludzi w kolejce. Jeszcze jakby społeczeństwo było kulturalne to mogę się pytać ale zazwyczaj przewracają oczami albo komentują. Dlatego też olewam wszystkich rowno i pukam do labo.
 
Do góry