reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Kupa w majtki zdarza się notorycznie czy sporadycznie ? Dla mnie odpieluchowanie to najgorszy do tej pory etap macierzyństwa... o ile z siku poszło sprawnie i fajnie, tak z kupa tragedia. Od 3 miesięcy kiedy zaczęłam odpieluchowywac kupę udało się zrobić do nocnika Dwa razy... już mi brak słów i pomysłów jak sobie z tym poradzić. Więc doświadczone mamuśki, pomóżcie!
My zaczęliśmy dokładnie 8 sierpnia, dzien po 2 urodzinach, siku tak jak mówisz poszło sprawnie a kupa o Jezu.. masakra, może dopiero od stycznia zaczął prosić na sedes lub na nocnik, bo wcześniej było w gacie i w gacie, zdarza się jeszcze ze się zapomni i zaczyna robić w majtki i kończy na sedesie a mnie już ręce opadają:p
 
co do odpieluchowywania, moja mała zrobiła może ze trzy razy siku na nocnik w domu i 3 razy w żłobku i to by by na tyle, chyba jeszcze nie rozumie o co biega.. bardziej siada na nocnik dlatego że zobaczyła jak ktoś inny siedział (w żłobku) albo jak ja robię siku to ona też chce..
 
co do odpieluchowywania, moja mała zrobiła może ze trzy razy siku na nocnik w domu i 3 razy w żłobku i to by by na tyle, chyba jeszcze nie rozumie o co biega.. bardziej siada na nocnik dlatego że zobaczyła jak ktoś inny siedział (w żłobku) albo jak ja robię siku to ona też chce..
Kup nakładkę na sedes, u nas dzięki temu poszlo sprawnie mi się wydaje bo widział nas i chciał tak samo, nawet panie w żłobku mówiły ze nie chce robić jak inne dzieci do nocnika tylko do sedesu :)
 
Kup nakładkę na sedes, u nas dzięki temu poszlo sprawnie mi się wydaje bo widział nas i chciał tak samo, nawet panie w żłobku mówiły ze nie chce robić jak inne dzieci do nocnika tylko do sedesu :)
no właśnie ona nie ma normalnego nocnika tylko taki w kształcie sedesu bo mają takie mini sedesiki w żłobku miała normalny nocnik to na niego w ogóle siadać nie chciała tylko misiu teraz tam siku robi [emoji2370]
 
U nas ze starszym poszło następująca- za kupę w nocniku była nagroda-jajko niespodzianka- uwielbiał, wiec w ciągu tygodnia mając skończone 2,5 latka poszło bezbolesnie a młodszy mając 1,5 roku sam sciągał gacie i pieluche i gramolil się na kibelek bo chciał tak jak my- mały skorpion sam się odpieluchowal😏

Ile miał młodszy jak się pies pojawił?
My mamy 2,5 letniego labradora- suczkę i się zastanawiamy jak zareaguje

A moji starsi są w Watford hrabstwo Hertfordshireale będą zjeżdżać już do pl na emeryturę za niespełna 2 lata
 
Też się pochwalę, jest i moje serduszko, 2,5cm szczęścia
emoji3526.png
Zobacz załącznik 1374786
 
reklama
Do góry