reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Magdalenams ja też na Luteinie
IKA co do lekarza z Poznania nie pomogę bo nie znam kompletnie nikogo bardziej orientuje się w Lekarzach z Szczecina;)
Teraz ogólnie krzywo patrzą na ciężarne bez szczepień co prawda jestem po 2 dawkach ale jakoś nie widzi mi się brania tej 3 …
A co do przejścia na prywatne Forum to dobrze by było tylko ktoś to musi ogarnąć byłam tutaj na forum w 2009 r. I też mieliśmy w grupie otwartej różne sytuacje… Także wszędzie trzeba uważać.
 
To w ciąży mega dobija, na wiele tematów nie masz odpowiedzi bo badań na ciężarnych nie było...decyduj sama, myśl sama...a jeszcze "gdzie pani była"

Ooo ..Em wpadl z migreną...No to i u nas mdłości pod adresem aaaaa
Chłop chory....dobijcie mnie
Ta, i jeszcze lecz sie placebo i szamańskimi metodami;) właśnie mam inhalator ma twarzy ok nadrabiam wpisy
 
Dziewczyny, chyba możemy powoli przejść na prywatę. Kto jeszcze czeka na wizytę? 🤔
Popieram! Ja mam dopiero drugą wizytę we wtorek (serduszko powinno juz być) ale na pierwszej mam narazie potwierdzoną ciążę więc jadę z Wami na pokładzie. Jestem dopiero 6+6

Mimo wszystko, juz dużo sie otwieramy tutaj i fajnie byloby sie bardziej otworzyc na prywatce 🥰 bez podglądaczy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry