reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

A mnie na kukurydzę ciągnie wiec sałatka z kukurydzą poszła. U mamy byłam, może na psyche pomoże. W sklepie buty na wiosnę Sz kupiłam... Jednym słowem rób co mogę by dzień minął bez morza myśli.
Sz dzis na basen to późno wrocą...zobaczymy
Ja to z kolei Jak poczuje kukurydzę to od razu mi niedobrze. Ostatnio od ukochanej sałatki mnie odrzuciło, bo bardzo kukurydza dawała.

Mam taki zjazd energii, że już od dwóch godzin marzę o przespaniu się, a moje dziecko jak na złość od kilku tygodni nie chce chodzić na drzemkę i nie ma opcji żeby poleżeć nawet 😔
 
reklama
Bo właśnie chodzi o to żeby dzieciom pozwalać. A jak się coś rozsypie to trudno zdarza się. ;) moi też są wychowywani na samodzielnych. Na dużo im pozwalam. Ale później ludzie się dziwią ooo już sam tak ładnie je, albo oo sam się ubierze. :)
Dokładnie u nas tak samo jest, że się ludzie dziwią że samodzielny, mój też z tych co chce sam ! Czasem szlak mnie trafi jak porozsypuje lub porozlewa no ale inaczej się nie nauczy. Mój jak poproszę żeby włączył pralkę to sam ustawi pozmienia co trzeba, sama byłam w szoku że to robi hehe
Dzis zaczął robić kupę w majtki i mowie do niego ze tyle razy go prosiłam, że jak chce kupę to niech mówi pójdę z nim na sedes, posadzilam na sedes I taka nie w humorze patrze na niego a on do mnie "mamus uśmiechnij się ", ja mowie ze nie mam ochoty bo się zdenerwowałam, a on do mnie no chodz się przytul do mnie już się nie denerwuj, kocham Cię i zaczęłam się śmiać bo to takie slodkie było, aj te maluszki :)
 
Dokładnie u nas tak samo jest, że się ludzie dziwią że samodzielny, mój też z tych co chce sam ! Czasem szlak mnie trafi jak porozsypuje lub porozlewa no ale inaczej się nie nauczy. Mój jak poproszę żeby włączył pralkę to sam ustawi pozmienia co trzeba, sama byłam w szoku że to robi hehe
Dzis zaczął robić kupę w majtki i mowie do niego ze tyle razy go prosiłam, że jak chce kupę to niech mówi pójdę z nim na sedes, posadzilam na sedes I taka nie w humorze patrze na niego a on do mnie "mamus uśmiechnij się ", ja mowie ze nie mam ochoty bo się zdenerwowałam, a on do mnie no chodz się przytul do mnie już się nie denerwuj, kocham Cię i zaczęłam się śmiać bo to takie slodkie było, aj te maluszki :)
Kupa w majtki zdarza się notorycznie czy sporadycznie ? Dla mnie odpieluchowanie to najgorszy do tej pory etap macierzyństwa... o ile z siku poszło sprawnie i fajnie, tak z kupa tragedia. Od 3 miesięcy kiedy zaczęłam odpieluchowywac kupę udało się zrobić do nocnika Dwa razy... już mi brak słów i pomysłów jak sobie z tym poradzić. Więc doświadczone mamuśki, pomóżcie!
 
Kupa w majtki zdarza się notorycznie czy sporadycznie ? Dla mnie odpieluchowanie to najgorszy do tej pory etap macierzyństwa... o ile z siku poszło sprawnie i fajnie, tak z kupa tragedia. Od 3 miesięcy kiedy zaczęłam odpieluchowywac kupę udało się zrobić do nocnika Dwa razy... już mi brak słów i pomysłów jak sobie z tym poradzić. Więc doświadczone mamuśki, pomóżcie!
Mój ma trzy lata w kwietniu. Siku wola z pół roku a kupę robię w majty. Może ze trzy razy zrobił do kibelka. A tak to wcale nie wola. Jak widzę że zaczyna i go posadzę to nie dokończy:( jestem załamana bo starszy dużo szybciej załapał
 
Mój ma trzy lata w kwietniu. Siku wola z pół roku a kupę robię w majty. Może ze trzy razy zrobił do kibelka. A tak to wcale nie wola. Jak widzę że zaczyna i go posadzę to nie dokończy:( jestem załamana bo starszy dużo szybciej załapał
No i u nas tak samo jest, jak posadzę to nagle blokada... zaczynamy przedszkole w maju i najbardziej stresuje się ta kupa niż tym, że nie będzie rozumiała co do niej mowia...
 
Witam

Moja mama przetrzasnela 6 książek i nie znalazła żadnego sposobu na mdłości, obiecała dalej szukać….
Jeszcze mi się przypomina z poprzednich ciąż ze dziewczyny chwaliły sobie migdały

Diana z kad w GB jesteś? Ja do końca 2023 będę przynajmniej raz jeszcze pod Londynem
Dobrze kojarzę ze wklejałeś zdjęcie swoich synków z psem? Labrador? Ile ma lat?

U nas badania co średnio 4 tygodnie, mocz na każdej wizycie, tak jak i USG, krew 2 razy- do 16 tc i 22-24tc i wizyta u domowego ok20 tc
migdały to chyba raczej na zgagę? Ja noszę te opaski Sea Band, wydaje mi się, że trochę pomagają
 
Ja to z kolei Jak poczuje kukurydzę to od razu mi niedobrze. Ostatnio od ukochanej sałatki mnie odrzuciło, bo bardzo kukurydza dawała.

Mam taki zjazd energii, że już od dwóch godzin marzę o przespaniu się, a moje dziecko jak na złość od kilku tygodni nie chce chodzić na drzemkę i nie ma opcji żeby poleżeć nawet 😔
ja leżę a dzieciaki dom roznoszą
 
reklama
Do góry