reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
A ja z objawami ale to mi dobrze robi na świadomość ciąży 🥴
Wczoraj 3 pralki poszły,ręce mnie bolą ale jest trochę odrobione

Współczuję bólu migdałów, mnie katar rano budzi
 
Ja w 1 ciąży ładnie 13 kg na plusie...Teraz niestety z większego levelu niż wtedy przed ciążą startuję :( także mam to na uwadze
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry.
U mnie od rana ciezko, mniejsze diablatko moje mialo bardzo kiepska nocke - od 3ciej placz, ja od 5tej w sumie nie spie.....
Teraz tez ma humorki nieciekawe, ale ani temperatury, ani nic, moze jaki skok rozwojowy ech....
JA tez jakies dziwne, meczace sny, a jak budzilam sie, zeby uspokoic malego to caly czas klul mnie lewy jajnik.
Wstalam jak zombie o 7;00, mdlosci ledwo oczy otworzylam...
Nic nie moge przelknac, tyle co sok bananowy po lyczku pije.
 
To ja chyba najwięcej z Was przytyłam i w jednej i w drugiej ciąży🤭🤣 aż strach mówić... W pierwszej 20kg a w drugiej 30kg🙈🙈 śmiali się ze mnie ze wszystko w brzuch poszło w obu ciążach, bo miałam ogromny brzuch.. Sporo zeszło przy porodach, ale żeby wrócić do mojej wagi to po 1,5 roku mi zajmowało.. Strach pomyśleć co teraz będzie 🙈
 
A ja jak na rasowego mola książkowego przystało leżę pod kocykiem, z książką w ręku. Obiecałam sobie przeczytać cała sage Wiedźmina, i tak oto pierwszy tom już za mną. Za chwilę biorę się za koleiny 😉

Wczoraj po wizycie byłam na zakupach. Wiosna się zbliża a córka nie miała ani kurtki ani butów, więc zrobiłam rajd po sklepach w poszukiwaniu wymarzonej fioletowej kurtki. I powiem że się udało. Mamy fioletowa kurteczkę, do tego dwie pary butów, legginsy i bluzeczkę z kotkami.
Przy okazji kupiłam mężowi dwie koszulki i czapkę z daszkiem i spodnie. Wydałam wczoraj kupę kasy, a sobie jak zwykle nic nie kupiłam🤦
Ale te zakupy tak mnie zmęczyły że dziś odpoczywam ile wlezie 😉
 
To ja chyba najwięcej z Was przytyłam i w jednej i w drugiej ciąży🤭🤣 aż strach mówić... W pierwszej 20kg a w drugiej 30kg🙈🙈 śmiali się ze mnie ze wszystko w brzuch poszło w obu ciążach, bo miałam ogromny brzuch.. Sporo zeszło przy porodach, ale żeby wrócić do mojej wagi to po 1,5 roku mi zajmowało.. Strach pomyśleć co teraz będzie 🙈
Kochana ja też byłam na plusie 30 kg i wszystko poszło w brzuch i cycki. Normalne jak stałam tyłem nie było nic widać ale jak ktoś zaszedł mnie z przodu do robił wielkie oczy. Brzuchol jak na bliźniaki co najmniej a bistu nie powstydziłaby się Pamela Anderson 🤣
 
reklama
To ja chyba najwięcej z Was przytyłam i w jednej i w drugiej ciąży🤭🤣 aż strach mówić... W pierwszej 20kg a w drugiej 30kg🙈🙈 śmiali się ze mnie ze wszystko w brzuch poszło w obu ciążach, bo miałam ogromny brzuch.. Sporo zeszło przy porodach, ale żeby wrócić do mojej wagi to po 1,5 roku mi zajmowało.. Strach pomyśleć co teraz będzie 🙈
przykro mi, ale musisz podzielić się pierwszym miejscem za nadprogramowe kilogramy 😅 na liczniku 27 kg było 🙄 po porodzie zrzuciłam polowe i reszta mi została.. wiec super będę miała wagę wyjściowa 🤦🏽‍♀️
 
Do góry