reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Dziewczyny pytanie czy wasza beta rośnie zawsze tak samo ? Zrobiłam sobie trzy bety (jestem w 4 tygodniu) w poniedziałek miałam 12,8 w środę 58,7 a dzisiaj 188,7. Na początku był wzrost o 450% a teraz jest o 224%. Czy ktoś tak miał?
beta nie rośnie tak samo. Ważne żeby w pierwszych dniach robienia tego badania jej przyrost dwudniowy nie był mniejszy niż 66% od poprzedniego
 
reklama
Dzień dobry, mnie co jakiś czas kłuje z lewej strony brzucha, nie wiem co to, nie jest to mocno bolesne żeby brać tabletki ale co jak czas coś mnie tam dziubie.
Dziś synek mówi do nas : będę miał siostrzyczkę. Pytaliśmy skąd to wie, cokolwiek, on mówi że będzie miał i już. Hmmm.. No zobaczymy, czekam już na tą wizytę a tu jeszcze 5 dni do tego 2 marca... piersi mam takie napięte i bolące też, przy pierwszej ciąży nie czułam piersi, nic mnie nie bolało, także też inaczej.
Każda ciąża inna więc może w tej akurat takie dolegliwości masz☺
Dzieciaki to czują, sza córka 2'5roku też wypaliła że mama ma w brzuchu dzidziusia a jedyne co to tylko miałam podejrzenia bo na test było za wczesnie a jak się okazało to mała miala rację😍🥰😍 ja mam wizytę 4.03 to będzie 6+4🥰
 
Cześć Dziewczyny! Tyle piszecie, ze nie sposób nadążyć, jak Wy dajecie radę, ja przez mega mdłości i ciagle zmęczenie nie mam siły czytać codziennie…
Ja chyba będę jedna z pierwszych rodzących, bo termin z dzisiejszej wizyty mam na 2 października, wychodzi dzisiaj 8+5 :)
Kruszynka ma już 2cm i serce bije mocno, wszystko OK:)
Pozdrawiam Wam i pytanie czy ktoś zakłada zamknięta grupę już?
 

Załączniki

  • IMG_8097.jpg
    IMG_8097.jpg
    121,4 KB · Wyświetleń: 51
Cześć Dziewczyny! Tyle piszecie, ze nie sposób nadążyć, jak Wy dajecie radę, ja przez mega mdłości i ciagle zmęczenie nie mam siły czytać codziennie…
Ja chyba będę jedna z pierwszych rodzących, bo termin z dzisiejszej wizyty mam na 2 października, wychodzi dzisiaj 8+5 :)
Kruszynka ma już 2cm i serce bije mocno, wszystko OK:)
Pozdrawiam Wam i pytanie czy ktoś zakłada zamknięta grupę już?
Cudo!!! 🥰🥰🥰
 
Cześć Dziewczyny! Tyle piszecie, ze nie sposób nadążyć, jak Wy dajecie radę, ja przez mega mdłości i ciagle zmęczenie nie mam siły czytać codziennie…
Ja chyba będę jedna z pierwszych rodzących, bo termin z dzisiejszej wizyty mam na 2 października, wychodzi dzisiaj 8+5 :)
Kruszynka ma już 2cm i serce bije mocno, wszystko OK:)
Pozdrawiam Wam i pytanie czy ktoś zakłada zamknięta grupę już?
Jaka piękność😍😍😍😍😍
 
reklama
Każda ciąża inna więc może w tej akurat takie dolegliwości masz☺
Dzieciaki to czują, sza córka 2'5roku też wypaliła że mama ma w brzuchu dzidziusia a jedyne co to tylko miałam podejrzenia bo na test było za wczesnie a jak się okazało to mała miala rację😍🥰😍 ja mam wizytę 4.03 to będzie 6+4🥰
Te 2,5 latki to jacyś czarownicy może, bo mój też 2,5 hehhe
 
Do góry