reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

ja mam nadzieje ze nie wystrzeliłam za szybko z tym usg 😓 bo jak zobaczę pusty pęcherzyk albo zarodek bez czynności serca to jakoś chyba wciąż i nadal będzie mi daleko do spokoju 🤯

No ale powinno być wtedy 6+0 lub 6+2 to już musza coś zobaczyć ….
Zarodek na tym etapie to znak, że wszystko jest w porządku, ale oczywiście trzymam kciuki zebys zobaczyła też serduszko ✊
 
reklama
Zarodek na tym etapie to znak, że wszystko jest w porządku, ale oczywiście trzymam kciuki zebys zobaczyła też serduszko ✊
jak zobaczę serduszko to mnie uspokoi trochę bo na tym etapie może być zarodek obumarły i zarodek widać będzie ale serduszka wiadomo nie i wtedy objawy takie jak plamienie będą się nasilać aż się może zacznie samo oczyszczać.
A jakby było serduszko to już bym chyba miała większy spokój, ze żyje kropek, rośnie i będzie mi coraz mocniej dawać do wiwatu 🤣❤️
 
jak zobaczę serduszko to mnie uspokoi trochę bo na tym etapie może być zarodek obumarły i zarodek widać będzie ale serduszka wiadomo nie i wtedy objawy takie jak plamienie będą się nasilać aż się może zacznie samo oczyszczać.
A jakby było serduszko to już bym chyba miała większy spokój, ze żyje kropek, rośnie i będzie mi coraz mocniej dawać do wiwatu 🤣❤️
Wszystko będzie dobrze, zobaczysz ✊🥰
 
Wszystko będzie dobrze, zobaczysz ✊🥰
musi być bo ja już wydalam kasy na testy ciążowe o wartości połowy wyprawki 😂
Wiec lepiej żeby kropek sobie w kulki ze mną nie leciał!
Ma się wam wgryźć zębami i uczepić pazurami i siedzieć gdzie jego miejsce i rosnąć, stawiając sobie za punkt honoru ozdobienie matczynego brzucha w kolejne rozstępy 🤣
No. Powiedziałam swoje 😂
 
musi być bo ja już wydalam kasy na testy ciążowe o wartości połowy wyprawki 😂
Wiec lepiej żeby kropek sobie w kulki ze mną nie leciał!
Ma się wam wgryźć zębami i uczepić pazurami i siedzieć gdzie jego miejsce i rosnąć, stawiając sobie za punkt honoru ozdobienie matczynego brzucha w kolejne rozstępy 🤣
No. Powiedziałam swoje 😂
I brawo ! Tak ma być
....Do mnie powoli dociera ze kolejna wizyta doooopiero 21.03 🥴
 
a cholera wie, tu zauważyłam ze co jedna to inaczej 😅😅😅😅 we wcześniejszej ciąży widziałam już 5+4 i to z serduszkiem 😂 a co się teraz zdarzy tego nikt nie wie 😂
Chyba faktycznie każda kobieta i każda ciąża jest inna bo czytalam i są szerokie widełki co widać na usg między 5 a 6 tyg, tym bardziej czytając też o Waszych przypadkach 😉
 
Dzidzior rośnie ❤️ 8tc
Za 3 tygodnie prenatalne i za 4 kolejna wizyta 😇
 

Załączniki

  • IMG_20220224_171120.jpg
    IMG_20220224_171120.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 67
reklama
Do góry