reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Melduję sie kochane po 1szej wizycie.
Z wstępnych rozmów wynika ze jestem we wczesnej ciąży między 5 a 6 tygodniem. Widac malutkie jajeczko, umiejscowione na środeczku - kolejna wizyta za 2 tyg by potwierdzić rozwijający sie zarodek ❤️Zobacz załącznik 1372378
A to ta moja pesteczka 😍
Teraz tylko być dobrej myśli zeby zarodek sie pojawił za 2 tyg🙏
Ginekolog wstępnie rzucił datę 20 październik
Jestesmy w podobnym tygodniu ciąży ❤
U mnie dziś też pesteczka 😍
 
moje ma skończone 3 lata a i tak od 3ciej do 4tej daje do wiwatu, kręci się, marudzi, popłakuje ….

A ja wizyty nie miałam. Żadnej. Nic a nic jeszcze. Czekam i zaciskam szczęki ze zniecierpliwienia 😬😬😬😬😬😬
Mój budzi się na siku i potem zabiera mnie do siebie. Tylko ma łóżeczko 140 więc na materacu rozkładanym śpię do rana. Do nas się nie mieści do łóżka. Aaa i jeszcze nad ranem zrazi z łóżeczka naten materac do mnie ;)
Jak planujecie łóżeczko 140x70 co się zmienia w tapczanik to nie polecam właśnie dlatego, że ciężko mamie w nim spać... zwłaszcza jak ma 175 jak ja ;)
 
Dziewczyny czy już planujecie zmianę spodnie na wygodniejsze? Bo ja właśnie tak. W poprzednich ciążach też mnie szybko spodnie uwierały ;) teraz się przerzuciłam na leginsy ale potrzebuję luzu :D
 
Mój budzi się na siku i potem zabiera mnie do siebie. Tylko ma łóżeczko 140 więc na materacu rozkładanym śpię do rana. Do nas się nie mieści do łóżka. Aaa i jeszcze nad ranem zrazi z łóżeczka naten materac do mnie ;)
Jak planujecie łóżeczko 140x70 co się zmienia w tapczanik to nie polecam właśnie dlatego, że ciężko mamie w nim spać... zwłaszcza jak ma 175 jak ja ;)
Ja mam 176 i ledwo co wstaję od młodszego. Starszy ma 180 łóżko i trochę wygodniej :D
Ale to są moje przytulasy i usypiaja ze mną.
Jak ja ich tego oduczę jak będę z brzuchem :D chyba z mężem podmiankę zrobię.
 
Dziewczyny czy już planujecie zmianę spodnie na wygodniejsze? Bo ja właśnie tak. W poprzednich ciążach też mnie szybko spodnie uwierały ;) teraz się przerzuciłam na leginsy ale potrzebuję luzu :D
Ja mam dresiki szare na gumeczke które pasują jak ulał 😁 dziś do ginekologa weszłam w rozpiętych już jeansowych spodniach, dobrze ze miałam długi sweter to nie było widać. W tych spodniach nie da sie już siedzieć. Wole dresiki popielate, rosną razem ze mną 😅
 
Ja mam 176 i ledwo co wstaję od młodszego. Starszy ma 180 łóżko i trochę wygodniej :D
Ale to są moje przytulasy i usypiaja ze mną.
Jak ja ich tego oduczę jak będę z brzuchem :D chyba z mężem podmiankę zrobię.
Wow! zawsze marzyłam tyle mieć! Ja widzę świat z punktu 158cm nie więcej 😂 do mnie deszcz dociera na samym końcu
 
Koniecznie daj znać jak wrócisz z wizyty ❤️ serduszko pewnie już bije jak dzwon! teraz tylko czekać!
Dziekuję 😘 staram się wierzyć ze moja pesteczka urośnie razem z zarodkiem już niedługo ❤️
przypomnisz mi kiedy ostatnia miesiączka była bo wiem ze podobnie miałyśmy a ja wizytę mam 3.03 i sie zastanawiam czy sie. wstawiać serduszko czy jeszcze nie 😊
 
reklama
przypomnisz mi kiedy ostatnia miesiączka była bo wiem ze podobnie miałyśmy a ja wizytę mam 3.03 i sie zastanawiam czy sie. wstawiać serduszko czy jeszcze nie 😊
Ostatnia miesiączka 13.01 - z aplikacji mi podaje termin na 23 pazdziernika, ginekolog powiedział 20tego ale to sie pewnie kilka razy pozmienia. A Ty kiedy miałaś OM?☺️
 
Do góry