reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Ja dzisiaj zdycham dziewczyny co za koszmarny dzień... Poniedziałek w pracy :D bardzo mi mdło i boli trochę podbrzusze a nawet jakby kręgosłup w części lędźwiowej. Nic tylko spać. Mam nadzieję ze to szybko przejdzie 😩 ale się dzisiaj rozpisałyście! Ciężko nadążyć za tym tempem :p
 
tak, to ja.
Mam potwierdzone od lekarza polskiego ze mam obniżony progesteron ogólnie.
Niestety tutaj w UK wszystkich to jakoś tak z lekka nie obchodzi.
Dalej wyczekuje tabletek dopochwowych z Luteina.
Mam nadzieje ze jutro dotrą a tymczasem zaciskam uda.
Nie chce umówić usg za szybko bo jak pójdę i będzie tylko pęcherzyk to znając sama siebie dalej będę świrować.
Wiec chce iść w piątek.
Wtedy będzie 6+0 albo nawet 6+2 w zależności czy patrzeć na OM czy datę poczęcia.
I wtedy powinno być widać ciut więcej ….
Byle dotrwać fizycznie i psychicznie.

Ale siada mi tu psychika, zwłaszcza jak plamienia są coraz ciemniejsze i obfitsze…

Już nawet objawy nie pocieszają, pozytywne testy co rano nie pocieszaja.

Za dużo przeszłam.
Za wiele razy pozytywne nastawienie kończyło się rozczarowaniem.
M.A.S.A.K.R.A.
To trzymam kciuki, by doszły jak najszybciej. Tylko pamiętaj, organizuje je tak, by starczyły do 8 tygodnia bez żadnych przerw czy zmian. I namawiam, by sprawdzic ten prg jaki jest w ciazy tak dla siebie bo to co wyszło kiedyś na jakimś badaniu może teraz nie mieć wpływu. Może wyjdzie ci 20
 
Ja dzisiaj zdycham dziewczyny co za koszmarny dzień... Poniedziałek w pracy :D bardzo mi mdło i boli trochę podbrzusze a nawet jakby kręgosłup w części lędźwiowej. Nic tylko spać. Mam nadzieję ze to szybko przejdzie 😩 ale się dzisiaj rozpisałyście! Ciężko nadążyć za tym tempem :p
Masz siedząca pracę? Jeśli tak to polecam dysk korekcyjny/ sensoryczny, ja tak przetrwałam w pierwszej ciąży do 20 TC ( 8 h za biurkiem i dojazdy 50 km w jedną stronę pociągiem), mam problemy z lędźwiowym.
Przyniosłam tą poduszkę a dzień później 20 innych osób z firmy zamawiało.
 
To trzymam kciuki, by doszły jak najszybciej. Tylko pamiętaj, organizuje je tak, by starczyły do 8 tygodnia bez żadnych przerw czy zmian. I namawiam, by sprawdzic ten prg jaki jest w ciazy tak dla siebie bo to co wyszło kiedyś na jakimś badaniu może teraz nie mieć wpływu. Może wyjdzie ci 20
dostęp do prywatnej kliniki z mojej mieściny w UK jest około 2h autem w jedna stronę.

Nie mam fizycznie jak tego ogarnąć wiec się oszczędzam.
Luteina mi nie zaszkodzi a i ogólnie wszystkie kobietki w mojej rodzinie maja ten sam problem wiec z góry zakładam ze się cud nie stał i dalej mam ten sam problem.
Ze starszym synem wytrwałam 8tygodni ciąży nim zaczęłam brać progesteron i się utrzymał ładnie, z młodszym brałam od 6+4tc wiec jeśli teraz mi się uda dobrać do nich od jutra to będę i tak w dobrym czasie.
We wcześniejszych ciążach już były krwawienia a nie tylko plamienia z powodu niedomogi.
Także wierze ze dam radę do jutra.

Będę miała 100 czopków. Jeden dziennie. Starczy na dużo dłużej niż do 8tc ;) ale ja i tak musiałabym brać do 12-14 tc nawet, wtedy przeważnie już mi się wszystko uspokaja.
 
reklama
Ja też podobnie, chociaż z 3 aplikacji każda pokazuje co innego 😅 od 5+6 do 6+1 więc nie wiem, której wierzyć 🤷‍♀️
u mnie może być tylko dwa dni poślizgu ;) także w najlepszym wypadku jestem 5+5, w mniej optymistycznym 5+3.
Tak czy siak jeśli będę miała usg w piątek to będzie minimum 6tc 💪 wiec już powinno być co nieco widać, prawda ????
 
Do góry