reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

A co do covid i szczepienia to ja jestem po 3 dawkach i po przechorowaniu, nie wiem czy szczepilabym się w ciąży. Ja i chorobę i szczepionki zniosłam raczej niefajnie i chyba nie chciałabym się wystawiać na kolejne chorowanko
 
reklama
A co do covid i szczepienia to ja jestem po 3 dawkach i po przechorowaniu, nie wiem czy szczepilabym się w ciąży. Ja i chorobę i szczepionki zniosłam raczej niefajnie i chyba nie chciałabym się wystawiać na kolejne chorowanko
ja to samo. Chorobę maskara, szczepionki też. Wysoka temperatura, bóle mięśni itp. Wrrrr
 
Cześć Dziewczyny, tyle stron czatu, a ja od kilku dni nie mam siły czytać, całymi dniami mdłości i słabe samopoczucie, trudno się pracuje, cały czas żołądek robi mi jaja, ze głody, aż mnie mdli, a ja już nie mam ochoty jeść, głowa czasami pęka, brzuch pęka, chyba mam większość objawow, ale na szczęście bez chyba najgorszych wymiotów, oby się nie pojawiły. Powiem Wam, ze jestem tak zmęczona tym stanem, ze jak wcześniej wszystko czytałam, szukałam informacji, ekscytowałam się to teraz na noc siły nie mam i tylko bym leżała i spała…
 
prawdopodobnie 6 tydzień 2 dzień. Zobaczymy, co powie lekarz. Teraz jak mnie raz na jakiś czas coś tam zaboli to się boję, że pozamaciczna ciąża. Czytałam że w takiej ciąży pojawiają się bóle w 6 tygodniu.
Nie jestem ekspertem ale ponoć te bóle pozamacicznej ciąży sa bardzo, ale to bardzo bolesne. I dość wyjątkowe - nie da sie przeoczyc. Jesli Cie po prostu pobolewa to wszystko w porządku ❤️ lekarz napewno uspokoi
 
Cześć Dziewczyny, tyle stron czatu, a ja od kilku dni nie mam siły czytać, całymi dniami mdłości i słabe samopoczucie, trudno się pracuje, cały czas żołądek robi mi jaja, ze głody, aż mnie mdli, a ja już nie mam ochoty jeść, głowa czasami pęka, brzuch pęka, chyba mam większość objawow, ale na szczęście bez chyba najgorszych wymiotów, oby się nie pojawiły. Powiem Wam, ze jestem tak zmęczona tym stanem, ze jak wcześniej wszystko czytałam, szukałam informacji, ekscytowałam się to teraz na noc siły nie mam i tylko bym leżała i spała…
a ja mam huśtawkę nastrojów taka, że mnie wykańcza -szczęśliwa smutna radosna zła i od nowa..
 
reklama
ja to samo. Chorobę maskara, szczepionki też. Wysoka temperatura, bóle mięśni itp. Wrrrr
ja przy szczepieniach tez tak chorowalam (ale tylko przy drugim i trzecim Moderną), chorobe przeszłam gorzej (jeszcze zanim zaczeli szczepić, zaraz po pierwszej ciąży) leżałam tydzień w szpitalu pod tlenem [emoji25]
 
Do góry