reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Hejka.
Jestem 2h po zrobieniu testu.
Mocno pozytywne.
Data porodu wg OM na 21-24/10 ;)
Ja w tym roku skończę 32 lata,
W domu dwójka chłopaków : 10latek z października 2011 (cesarka)i 3 latek z grudnia 2018(cesarka) ;)

Jutro dzwonię się umawiać z położna ;)
( mieszkamy w UK )

Pozdrawiam(y) 😂
 
reklama
słuchaj, ja dziś rano obudziłam się z lepszym samopoczuciem. Mąż pyta: a co jesteś taka smutna? I mówię, a bo nie mam żadnych objawów . A ten: od 2 tyg słyszę że ci niedobrze, mdli i ledwo żyjesz, dziś jak się dobrze czujesz to też ci źle. 😀😂
Ale poszłam do pracy i ok godz 12 znów mdłości. Także nie przejmuj się i czekaj na powrót.🤢😬😀
Nie wiadomo co lepsze 😅 nudności czy brak objawów. Mnie ostatnio kilka dni bolalo podbrzusze.. A od dzisiaj nie boli 😬 zamiast sie cieszyć, to analizuje czy tak moze nagle nie boleć 🤷‍♀️🤣
 
Nie wiem czy to osobiste, ale każda z Was jest zaszczepiona? Bo ja mam 2 dawki, 3 dopiero w kwietniu, ale nie wiem co zrobić jeszcze. Muszę z lekarzem pogadać.
Jestem zaszczepiona 2x Astra Zeneca i 1x Moderna. Dzisiaj byłam na odczulaniu. Lekarz pytał czy jestem szczepiona na covid bo by mnie namawiał w ciąży na szczepienie. Jestem ogólnie na tak. Ale to oczywiście każdego decyzja. Ja jak się szczepilam 1 raz wyboru w preparacie nie miałam. Nauczycieli potraktowali Astra. Źle się czułam po niej , ale szybko przeszło.
 
Super, że jest już serduszko :)

Jak klikniesz odśwież to raczej będziesz miała zmienione.

Ja się nie szczepiłam i nie mam zamiaru. Nie jestem antyszczepionkowcem ale sceptycznie podchodzę do tematu. Nie chciałam się szczepić właśnie ze względu na starania ale też na moje Hasimoto.
kliknij odśwież to zaktualizuje się do 9 mies
 
Ja mam dwie dawki i dwa covidy za sobą, z racji tego że drugi przechorowałam już w ciąży to konsultowałam z lekarzem 3 dawkę. Doradził by sprawdzić poziom na przeciwciała za pół roku i dopiero wtedy się decydować na 3 dawkę. Raczej się nie będę szczepić w ciąży, ale to moje odczucie i absolutnie nie mam żadnych teorii na ten temat. Dwie ostatnie dawki przyjęłam fatalnie, jeżeli sytuacja na świecie będzie się poprawiać to się wstrzymam.
 
Hej, co do łososia, to ja dostałam info ze pieczonego lub gotowanego na parze ok, ale wędzonego już raczej nie (ogólnie wędzone ryby nie) ale myślę ze ile osób tyle opinii i chyba i tak Najważniejszy jest umiar :D
Ja dzisiaj po becie (lekarz kazał) 6253. Wydaje mi się ze to strasznie wolno idzie ale według kalkulatora przyrost mam w normie. Widocznie dowiedziałam się o ciąży w pierwszym możliwym momencie.
Mam nadzieję ze na wizycie w piątek już coś będzie widać i będzie ok bo oszaleję
 
Dla mnie ostatnie kilka lat próba to były dwie kroplówki, kupa leków przed, kupa leków po, tydzień czekania i betowania na najwcześniejszym poziomie. jedna wielka jazda. A teraz zagwozdka, test z moczu i pierwsza beta na poziomie 700 nie 7. Trochę jak skok w czasie.
Wow super, cieszę się bardzo, dużo wytrwałości Was to kosztowało!
 
reklama
Nie wiadomo co lepsze 😅 nudności czy brak objawów. Mnie ostatnio kilka dni bolalo podbrzusze.. A od dzisiaj nie boli 😬 zamiast sie cieszyć, to analizuje czy tak moze nagle nie boleć 🤷‍♀️🤣
tak już mamy że tak źle i tak niedobrze. 😀😂 boimy się bo tak baaaaardzo nam zależy żeby wszystko w brzuszku było dobrze. 🥰
 
Do góry