reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny a pijecie piwa 0,0 w ciąży? Idę na imprezę do znajomych i zastanawiam się czy sobie nie kupić 🤔 czytam w internecie i zdania są podzielone, jedni mówią ze ok, ze nawet jeśli ma do 0,5 % bo tyle wedle prawa może mieć, to mniej więcej tyle jest w kiszonkach i kefirze które część kobiet w ciąży je bardzo chętnie i bez obaw, a inni ze piwa nie i nie i tyle :D
Ja uwielbiam Somersby gruszka 0%, ogólnie to zawsze w składzie pisze czy któreś z piw ma to 0,5 czy nie np wiem, że karmi classic ma 😉
 
Dziewczyny czy też macie żółte upławy? U mnie pojawiły się tuż po zapłodnieniu i nic się nie zmieniają. Zwykle miałam taki kolor przed miesiączką. Czytałam że to może być efekt wydzielania się jakiegoś hormonu w ciąży (nie pamiętam jakiego).
Ja też miałam, i choć wszystkie znaki na niebie mówiły mi że coś jest na rzeczy to te upławy nie dawały mi spokoju. Na wizycie w 4+1 lekarz nic nie zauważył niepokojącego. W poprzedniej ciąży brałam lactovaginal na niepokojące upławy. Teraz już ich nie widzę, biorę luteinę dopochwowo i to jest przerąbane, z jednej strony trzeba uważać na infekcje, z drugiej bez wkładki nie da się funkcjonować.
 
Dziewczyny, co bierzecie na te wzdęcia bo ja się czuję jak balon? Ja niby z wagą taką jak wcześniej, a brzuch mam tak wzdęty.. Nigdy tak nie miałam a jestem dość szczupła i bardzo to widać patrząc w lustro
 
Dziewczyny, co bierzecie na te wzdęcia bo ja się czuję jak balon? Ja niby z wagą taką jak wcześniej, a brzuch mam tak wzdęty.. Nigdy tak nie miałam a jestem dość szczupła i bardzo to widać patrząc w lustro
nie wiem czy coś można brać na wzdęcia, jedynie co to może spróbować regulować dieta. Chociaż wydaje mi się, ze to na początku ciąży to wina hormonów.
 
Macie piękne zwierzaki!
My mamy kota i psa ale to takie "kundelki ";)

Co do płci... jest mi mega obojętne. Mówię, że chciałabym syna... ale chyba jednak córkę 😅

Mam już dwie córki;) Marcela za 2tyg 9 lat Blanka w czerwcu 8 ;)
Dzieci juz prawie "dorosle" 🤣 bezobsługowe a mi się zachciało znów w pieluchy wejść. Na szczęście zaszłam w pierwszym cyklu i już nie ma odwrotu:)

Ja żadnych żółtych plamień nie mam ;)
 
Dziewczyny, co bierzecie na te wzdęcia bo ja się czuję jak balon? Ja niby z wagą taką jak wcześniej, a brzuch mam tak wzdęty.. Nigdy tak nie miałam a jestem dość szczupła i bardzo to widać patrząc w lustro
ja tak miałam na samym początku. 2 dni po zrobieniu pierwszej bety. Brzuch jak balon. Nie byłam w stanie zapiąć spodni.... po kilku dniach minęło. Wróciło wszystko do normy i nic nie widać:)
 
Dziewczyny, co bierzecie na te wzdęcia bo ja się czuję jak balon? Ja niby z wagą taką jak wcześniej, a brzuch mam tak wzdęty.. Nigdy tak nie miałam a jestem dość szczupła i bardzo to widać patrząc w lustro

Mi na wzdęcia i zgagę pomogła trochę herbata rooibos - cudów nie czyni, ale u mnie się sprawdza. Można ją pić w ciąży.
 
reklama
Ja też jestem balonem, a upławów zoltych ani bialych nie mam, sporo przezroczystego śluzu przez który nadal sprawdzam czy to nie @
 
Do góry