reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Gratuluję! Ale że tak spytam, skoro miałaś okres 29.12 to jakim cudem jesteś w 6+3? To wychodzi że zaszłaś w ciążę przed okresem... 🤔
nie mam pojęcia właśnie. Jak odebrałam pierwsza betę to coś mi nie pasowało że ten tydzień. Byłam u ginekologa 9.01 i wtedy tylko powiedział, że była właśnie owulacja. Bede u swojego lekarza 11.02 to dowiem się więcej. Jeżeli zaszłam przed okresem to niezłe… cały sylwester piłam, leżałam w bani.🤦🏻‍♀️🙄
 
reklama
Gratuluję! Ale że tak spytam, skoro miałaś okres 29.12 to jakim cudem jesteś w 6+3? To wychodzi że zaszłaś w ciążę przed okresem... 🤔
a jeszcze jest jedna opcja. Ja miałam owulacje od razu po okresie, czyli tydzień przed owulacja z kalendarzyka. I może dlatego wychodzi tydzień na plusie ?
 
a jeszcze jest jedna opcja. Ja miałam owulacje od razu po okresie, czyli tydzień przed owulacja z kalendarzyka. I może dlatego wychodzi tydzień na plusie ?
Ale zobacz, od 29.12 do dzisiaj jest 5+3 więc jest to niemożliwe, może ten okres był taki fejkowy(taki jak zawsze czy inny?) niektóre kobiety ponoć czasem tak miewają :) Ja miałam OM 23.12 i jestem w 6+3 (wg wyliczeń, a wg pierwszego usg o 2 dni mniej, może być błąd pomiaru) a owulacje miałam 04.01 bo brałam w tym cyklu zastrzyk na pęknięcie i nie ma mowy o pomyłce i cykle regularne :) Cóż, pozostaje Ci się cieszyć że przeskoczyłaś sporo do przodu i jesteś na tym etapie :)
 
Ale zobacz, od 29.12 do dzisiaj jest 5+3 więc jest to niemożliwe, może ten okres był taki fejkowy(taki jak zawsze czy inny?) niektóre kobiety ponoć czasem tak miewają :) Ja miałam OM 23.12 i jestem w 6+3 (wg wyliczeń, a wg pierwszego usg o 2 dni mniej, może być błąd pomiaru) a owulacje miałam 04.01 bo brałam w tym cyklu zastrzyk na pęknięcie i nie ma mowy o pomyłce i cykle regularne :) Cóż, pozostaje Ci się cieszyć że przeskoczyłaś sporo do przodu i jesteś na tym etapie :)
robiłam betę 23.12 i wyszła 0. Bo miałam 11.12 zastrzyk na owulacje. Potem miałam miec drugi zastrzyk ok 12.01 a lekarz powiedział, że owulacja się o tydzień przesunęła. Sama nie wiem jak mam liczyć te tygodnie. Chyba po prostu od owulacji, którą miałam 5-8.01 i wtedy by wychodziło. Dziwne to wszystko. 🙂🙈
 
miałam taki sam sen, po czym w śnie moja mama mówi : córcia, to był tylko sen, wszystko jest dobrze. Jakby w śnie śniłam. Takie sny niestety są odzwierciedleniem naszych obaw. Jak to mi psycholog powiedziała, że to jest normalne że po stracie się boje, bo ciało pamięta,ale żebym ten strach przerzuciła jako dobra emocja, że martwię się bo już jestem mamą, włączyła się opiekuńczość. I że od teraz już będzie towarzyszył mi strach, ale muszę nauczyć się z nim żyć . Mam nadzieję, że coś pomogą te Słowa.
Dziękuję 🥰
Zmartwiły mnie te nitki krwi, napisałam do lekarki i mówi żebym przyszła w środę jak tylko chcę to mnie zbada.
Za dużo nerwów," wczasów w szpitalu" i strachu mnie kosztowała poprzednia ciąża.
Jeszcze od rana mnie brzuch napierdziela tak konkretnie 😐
Chciałabym już tulić maleństwo, żeby wszystko było dobrze 😉
Albo chociaż być na etapie pierwszych ruchów 🙈
 
Dziękuję 🥰
Zmartwiły mnie te nitki krwi, napisałam do lekarki i mówi żebym przyszła w środę jak tylko chcę to mnie zbada.
Za dużo nerwów," wczasów w szpitalu" i strachu mnie kosztowała poprzednia ciąża.
Jeszcze od rana mnie brzuch napierdziela tak konkretnie 😐
Chciałabym już tulić maleństwo, żeby wszystko było dobrze 😉
Albo chociaż być na etapie pierwszych ruchów 🙈
musimy się trzymać razem i być dobrej myśli. Ja 3 dni temu dostałam aż ataku paniki. Zrobiłam betę, test, zapisałam się do obcego lekarza tylko żeby zrobił usg , bo rano się obudziłam i przestały mnie bolec piersi i panika. Jeżeli wizyta Cię uspokoi to idź. Trzeba sobie jakoś pomoc .
 
musimy się trzymać razem i być dobrej myśli. Ja 3 dni temu dostałam aż ataku paniki. Zrobiłam betę, test, zapisałam się do obcego lekarza tylko żeby zrobił usg , bo rano się obudziłam i przestały mnie bolec piersi i panika. Jeżeli wizyta Cię uspokoi to idź. Trzeba sobie jakoś pomoc .
Mąż mówi że weźmie wolne i mam pójść, więc tak zrobię. Byleby mi trochę ulżyło 🙈
Dzisiaj jedziemy na urodziny mojej mamy, ale narazie o ciąży im nie powiem. Kupiłam synkowi body z napisem, że będzie starszym bratem i założę mu jak jak będę w 10 tc i będzie dobrze. Aż się wierzyć nie chce, ze w pierwszej ciąży zrobiłam tylko test i od razu się wszystkim chwaliłam i w ogóle mi do głowy nie przyszło, że coś może być nie tak, aż do pierwszej wizyty 🥴
 
Mąż mówi że weźmie wolne i mam pójść, więc tak zrobię. Byleby mi trochę ulżyło 🙈
Dzisiaj jedziemy na urodziny mojej mamy, ale narazie o ciąży im nie powiem. Kupiłam synkowi body z napisem, że będzie starszym bratem i założę mu jak jak będę w 10 tc i będzie dobrze. Aż się wierzyć nie chce, ze w pierwszej ciąży zrobiłam tylko test i od razu się wszystkim chwaliłam i w ogóle mi do głowy nie przyszło, że coś może być nie tak, aż do pierwszej wizyty 🥴
Fajny pomysł z tym body:)
My chcemy rodzicom zamówić koszulki "najlepsza babcia", "najlepszy dziadek". Ale też dopiero za jakiś czas powiemy. Ja bym najchętniej poczekała do 10 tyg. ale mąż już nie może wytrzymać więc ustaliliśmy na razie, że nic nie mówimy chociaż do pierwszej wizyty u lekarza. Mam wizytę 14.02 (5+4) ale może przełożę na tydzień później.
 
Fajny pomysł z tym body:)
My chcemy rodzicom zamówić koszulki "najlepsza babcia", "najlepszy dziadek". Ale też dopiero za jakiś czas powiemy. Ja bym najchętniej poczekała do 10 tyg. ale mąż już nie może wytrzymać więc ustaliliśmy na razie, że nic nie mówimy chociaż do pierwszej wizyty u lekarza. Mam wizytę 14.02 (5+4) ale może przełożę na tydzień później.
ja to czekam do 10 tygodnia mniej więcej, przy pierwszej ciąży kupiłam rodzicom zawieszke z napisem tu rządzi babcia i dziadek, teraz też myśle właśnie o takim body starsza siostra.
 
reklama
robiłam betę 23.12 i wyszła 0. Bo miałam 11.12 zastrzyk na owulacje. Potem miałam miec drugi zastrzyk ok 12.01 a lekarz powiedział, że owulacja się o tydzień przesunęła. Sama nie wiem jak mam liczyć te tygodnie. Chyba po prostu od owulacji, którą miałam 5-8.01 i wtedy by wychodziło. Dziwne to wszystko. 🙂🙈
To faktycznie musiałaś mieć bardzo wczesną owulacje :) Bo mimo 5 dni różnicy w terminie OM między nami, to owu faktycznie musiałaś mieć ok 5 tak jak i ja. Pozazdrościć, też bym chciała żeby było przynajmniej już tydzień później. Bo ja nadal bez jakichkolwiek objawów oprócz lekko obolałych piersi tylko przy dotyku, a do wizyty nadal 1,5tyg -. -
 
Do góry