reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Z om wychodzi na 3-4.10, bete robiłam 27.01 wynosiła 226 i 29.01 - 550 😉
No to musiało Ci sporo narosnąc jeszcze do badania, bo minimum jest 1000, żeby coś zobaczyć ;)
Ja mam wizytę za równy tydzień, a betę ponad 6200 wczoraj, wiec mam ogromną nadzieję, ze zobaczę już serduszko, byłoby cudownie, ale to bylby niezły fart ;)
 
Właśnie wyszłam od lekarza. Jest już widać zarodek. 😍
I 🤫 też jest też widać bijące serduszko. ❤️❤️❤️ Tak dziękuje Bogu, że się udało. Mimo, że wiem że dluga jeszcze droga przede mną to to serduszko dała mi największa nadzieje.
Okazało się, że jestem w 6 tc i 3 dni.
 
Właśnie wyszłam od lekarza. Jest już widać zarodek. 😍
I 🤫 też jest też widać bijące serduszko. ❤️❤️❤️ Tak dziękuje Bogu, że się udało. Mimo, że wiem że dluga jeszcze droga przede mną to to serduszko dała mi największa nadzieje.
Okazało się, że jestem w 6 tc i 3 dni.
Cudowne wieści! Gratuluję najmocniej!
 
Właśnie wyszłam od lekarza. Jest już widać zarodek. 😍
I 🤫 też jest też widać bijące serduszko. ❤️❤️❤️ Tak dziękuje Bogu, że się udało. Mimo, że wiem że dluga jeszcze droga przede mną to to serduszko dała mi największa nadzieje.
Okazało się, że jestem w 6 tc i 3 dni.
gratulacje 😍❤️❤️ świetne wieści ☺️☺️
 
Właśnie wyszłam od lekarza. Jest już widać zarodek. [emoji7]
I [emoji2958] też jest też widać bijące serduszko. [emoji3590][emoji3590][emoji3590] Tak dziękuje Bogu, że się udało. Mimo, że wiem że dluga jeszcze droga przede mną to to serduszko dała mi największa nadzieje.
Okazało się, że jestem w 6 tc i 3 dni.
Gratulacje [emoji173]
 
reklama
Właśnie wyszłam od lekarza. Jest już widać zarodek. 😍
I 🤫 też jest też widać bijące serduszko. ❤️❤️❤️ Tak dziękuje Bogu, że się udało. Mimo, że wiem że dluga jeszcze droga przede mną to to serduszko dała mi największa nadzieje.
Okazało się, że jestem w 6 tc i 3 dni.
Wow ale cudownie 😍😍😍 to chyba koniec września będzie ?;) pierwsza super wiadomosc na naszej grupie :)
Kiedy miałaś ostatnie bhcg? Pamiętasz wynik?
 
Do góry